Strona 1 z 1

Okna z firmy Drutex

: 17 kwie 2020, 7:55
autor: luizka
Witam serdecznie. Powoli przymierzam się do wymiany okien w domu. Obecne mają już kilka lat. Kupiliśmy je w firmie Drutex i nadal są ok, ale zmieniamy elewację więc i kolor okien chcielibyśmy zmieniać. Obecne okna są z PCV. Teraz widziałam, że Drutex robi okna drewniane i chyba na takie się zdecyduję. Potrzebuję tylko informacji na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze takich okien. Może ktoś podpowie?

Re: Okna z firmy Drutex

: 11 maja 2020, 16:58
autor: Gadula
Warto też zapytać o wycenę u innych producentów, może akurat dostaniecie porządne okna w lepszej cenie;) W takich firmach jak http://novatordom.pl można znaleźć wielu producentów w jednym miejscu, na pewno znacznie to ułatwi wam poszukiwania stolarki okiennej, drzwiowej.

Re: Okna z firmy Drutex

: 15 cze 2020, 16:22
autor: HaIEm
luizka pisze: ↑17 kwie 2020, 7:55 Witam serdecznie. Powoli przymierzam się do wymiany okien w domu. Obecne mają już kilka lat. Kupiliśmy je w firmie Drutex i nadal są ok, ale zmieniamy elewację więc i kolor okien chcielibyśmy zmieniać. Obecne okna są z PCV. Teraz widziałam, że Drutex robi okna drewniane i chyba na takie się zdecyduję. Potrzebuję tylko informacji na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze takich okien. Może ktoś podpowie?
Hej ;) Wiesz co, powiem szczerze, że tez myslalam o oknach drewnianych, ale ze względu na to, że tez patrze na finanse i żeby mi na wszystko wystarczyło to chyba jednak wezme okna PCV, tez z tej firmy ;) tylko musze się jakos sensownie umówić z tymi ze sklepu budowlanego ;)

Re: Okna z firmy Drutex

: 22 cze 2020, 10:40
autor: lola0
Ja mam okna od okna kraków, to konkretna i rzetelna firma. Mają nowoczesne i tanie okna z krakowa PCV , które były wiele razy nagradzane za swoją wytrzymałość i faktycznie jest to prawda, są niezawodne i najlepsze.

Re: Okna z firmy Drutex

: 15 sie 2020, 17:50
autor: Robert7979
Mam Drutexa i na razie bez propblemów
----
Odkurzacz centralny

Re: Okna z firmy Drutex

: 21 sie 2020, 0:22
autor: promistrz21
A gdzie szukasz okien? U nas akurat wymiana była już jakiś czas temu, ale jeżeli chodzi o okna Częstochowa to jest niemały wybór :) Zależy też kto co lubi – drewno czy plastik, ale te drugie też mają dużo zalet.

Re: Okna z firmy Drutex

: 19 maja 2021, 19:02
autor: fendaso
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://jakieokna.pl/