Strona 1 z 1

Skrzynia biegów do auta co polecacie ?

: 24 kwie 2019, 14:40
autor: raja33
Cześć. Niestety planuję wymianę mojej skrzyni DSG w moim audi a4, stara się już posypała i szukam jakiejś sprawdzonej, dobrej używki. Polecicie jakiś sklep lub sprzedawce? Tutaj wypatrzyłem w dobrej cenie ponoć chwalą ten sklep https://skrzyniezajac.pl/ . Co radzicie ?

Re: Skrzynia biegów do auta co polecacie ?

: 05 wrz 2019, 15:41
autor: Kobieta
Niestety nic nie jest wieczne i czasami taka skrzynia biegów w samochodzie może ulec awarii. Na stronie http://skrzynie-biegow-torun.supermechanik.pl/ możecie zapoznać się z ofertą serwisu z Torunia, który zajmuje się właśnie naprawą takich części. Polecam :)

Re: Skrzynia biegów do auta co polecacie ?

: 19 paź 2019, 12:37
autor: nosleep
No jasne, że nic nie jest wieczne. Niestety jak skrzynia się posypie to jest to spory wydatek. Przy naprawie warto kupować części oryginalne bo ma się pewność, że auto będzie porządnie naprawione. Jeśli potrzebujecie skrzyni czy innych części renault to zerknijcie na ofertę sklepu motoryzacyjnego France Car. Tu możecie zamówić oryginalne części do aut francuskich z każdego rocznika.

Re: Skrzynia biegów do auta co polecacie ?

: 07 lut 2021, 22:53
autor: korneliah
Podziwiam, że jesteś w stanie samemu zabrać się za szukanie skrzyni biegów i jej wymiany, sama zlecam to swojemu mechanikowi. Z resztą jeżeli potrzebujesz namiarów na kogoś sprawdzonego to tutaj zostawiam namiar na aldę: http://aldamotorsport.pl/ferrari-poznan/. Zatrudnieni tam mechanicy wiedzą co robią i mają w tym ogromne doświadczenie. Z ich usług jestem zadowolona, a to jest bardzo ważne.