Strona 1 z 1

Wynajem Kampera

: 20 paź 2021, 10:39
autor: CELCAMP.pl
Chcieliśmy zaoferować Państwu wynajem kampera w niższym sezonie jesiennym w atrakcyjnej cenie. Są to nowe lub maksymalnie dwu letnie kampery w pełni wyposażone. Wystarczy wybrać cel podróży zabrać partnerkę, partnera, dzieci i zafundować im niezapomnianą przygodę zwiedzając w jednym czasie kilka ciekawych miejsc. Każdego dnia można podjąć decyzję o zmianie miejsca pobytu bez zbędnego stresu związanego z szukaniem noclegu. Kampery posiadają 4 stanowiskowe bagażniki rowerowe, więc można łatwo i dużo szybciej podróżować i zwiedzać niedostępne miejsca dla samochodów.

Re: Wynajem Kampera

: 08 maja 2023, 23:01
autor: podróżniczka
Uwielbiam podróżować wraz z przyjaciółmi kamperem. Oczywiście takim, który zapewni nam komfortowe noclegi i sporo wygody. Opcją idealną jest przecież połączenie tej odrobiny luksusu ze swobodą i biwakowym klimatem. Korzystam więc najczęściej z usług wypożyczalni Viano, która oferuje nowocześnie wyposażone, bardzo przestronne, pojazdy, zobaczcie jak się prezentują: https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ . Są przestronne, ogrzewane w razie potrzeby nawet podczas postoju.

Re: Wynajem Kampera

: 05 paź 2023, 20:04
autor: rzepa
Dla mnie na podróż tego typu chyba jeszcze za wcześnie, potrzebuję więcej wygody i przestrzeni ale nie mam nic przeciwko podróżowaniu komfortowym samochodem z wypożyczalni. Kolejna nasza podróż właśnie taka będzie bo zdecydowałam się na wynajem samochodu w Poznaniu a czytałam o takiej możliwości na tej stronie https://epoznan.pl/news-news-113112-wyn ... w_poznaniu