Depilacja woskiem bikini

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Marikka

Depilacja woskiem bikini

Post autor: Marikka »

Cześć, chodzicie regularnie na depilację całego ciała do salonu? Wiem, że szczególnie depilacja woskiem bikini może być bolesna i taką depilację musi wykonać specjalista. Jaki salon polecacie, który wykonuje takie zabiegi?
czakaż

Re: Depilacja woskiem bikini

Post autor: czakaż »

A nie lepsze będą takie zabiegi laserowe https://tumiasto.pl/katowice/laserowe-u ... laserowej/ Skuteczne i ma się możliwośc usuniecia owłosienia raz na zawsze a nie męczenia co pare tygodni woskiem
George23

Re: Depilacja woskiem bikini

Post autor: George23 »

Wypróbowałem już kilka serwisów pogodowych, ale ten https://365pogoda.pl wyróżnia się dokładnością i przyjaznymi dla użytkownika funkcjami. Szczegółowy podział warunków pogodowych, w tym trendy temperatur i prawdopodobieństwo opadów, pomaga mi efektywnie planować dni. Niezależnie od tego, czy jestem w domu, czy podróżuję po Polsce, ta strona stała się moim zaufanym towarzyszem we wszystkich sprawach związanych z pogodą.
mikaa

Re: Depilacja woskiem bikini

Post autor: mikaa »

Nie wiem, ale według mnie depilacja laserowa Tarnowskie Góry to jeszcze lepszy sposób na to, aby pozbyć się owłosienia. Skoro więc chcecie wydepilować sobie to i owo, to może warto jeszcze byłoby zastanowić się nad tym? Może jednak ta metoda będzie dla was lepszą opcją?
ODPOWIEDZ