Drony, technologia - pomoc

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:46

Drony, technologia - pomoc

Post autor: plakowski90 »

Witam
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi żeby to było szybko zrobione, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie czy ktoś już z nimi współpracował? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze analizy z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: sawina »

Tutaj https://megadron.pl/pl/terms/serwis-dro ... 33-43.html też masz namiar na serwis dronów. Myślę, że warto oddać swoje urządzenie w sprawdzone miejsce, gdzie mamy pewność co do jakości i wiedzy osób, które tam pracują. Takie urządzenie nie psuja się zbyt często. Zła obsługa może jednak negatywnie na nie wpłynąć.
Sławomir

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani nowinkami technologicznymi oraz internetowymi, to zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://smartix.pl/ . Na stronie znajdziecie liczne artykuły dotyczące życia codziennego, co może Wam pomóc usprawnic codzienne czynności.
żuczek

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: żuczek »

Jak chcecie drona to moim zdaniem fajnie kupić od razu takiego solidnego, na przykład z kamerą https://solectric.sklep.pl/drony-do-filmowania Dzięki temu będzie można świetne filmiki nagrywać, przyda się pewnie nie raz, a nawet do jakiegoś biznesu można go wykorzystać
Zdzisiek78Ś

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Pewnie, że się przyda. Drony to obecnie szeroko wykorzystywane maszyny w wielu branżach. Nie tylko przez wojsko czy Policję, ale także w fotografii, reklamie, rolnictwie, geodezji i wielu innych. Ich popularność rośnie i wielu użytkowników tego sprzętu poszukuje profesjonalnych szkoleń. Osobiście polecam https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/fotog ... e-z-drona/ i wszystkie inne organizowane przez tą firmę.
vóx

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: vóx »

No pewne, że fotografowanie przyjęcia to ważna sprawa, ale wydaje mi się, że warto pomyśleć też o czymś takim jak na przykład sala weselna . Bo jednak gdzieś się bawić trzeba, prawda? A jeśli nie mamy odpowiedniego miejsca, to w sumie wesele odbyć się nie może. Tak samo same zaślubiny. Dlatego wydaje mi się, że warto poszukać odpowiedniej sali dużo wcześniej.

nu skin eastern europe kft
Bądzina

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Bądzina »

Zastanawiam się nad ubezpieczeniem swojego drona. Ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania? Sporo czytałem na ten temat i wpadł mi w oko artykuł https://ironsky.pl/baza-wiedzy/ubezpiec ... e-refresh/ . Jak myślicie? To dobre rozwiązanie? Dzięki takiemu ubezpieczeniu nie muszę martwić się o bezpieczeństwo mojego sprzętu.
Sławomir

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Sławomir »

Czy posiadacie swoje ulubione portale z nowinkami technologicznymi? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://www.wawrus.pl/ , na której znajdziecie najróżniejsze informacje oraz ciekawostki związane z nowinkami technologicznymi. Czy ktoś z Was równiez korzysta?
Dośka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Dośka »

Ogólnie ja dopiero co od jakiegoś czasu się takimi urządzeniami interesuję, ale jestem zdania, że właśnie drony z własnym logo mogą być bardzo ciekawym rozwiązaniem. W każdym razie każdy z nas może przecież je zamówić w https://reklamowegadzety.pl/c/drony i jak dla mnie właśnie takiego rodzaju gadżety reklamowe są bardzo dobrym wyborem.
pgnap

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: pgnap »

Hej wszystkim. Jestem zainteresowany tematem dronów, aczkolwiek jest to drogie hobby. Znalazłem bardzo taniego, niedużego drona na stronie https://globalgift.pl. Mam nadzieję, że na początek przygody będzie wystarczający.
ODPOWIEDZ