gadżety reklamowe

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Michał24

gadżety reklamowe

Post autor: Michał24 »

Witam, ma ktoś z was doświadczenie w kupowaniu gadżetów reklamowych? Szukam gadżetu, który zwróci uwagę sporej ilości osób. Z tego co widziałem to fajnie się sprawdza brelok kompas, który dostępny jest na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/breloki/kompasy/ Co sądzicie o takiej formie reklamy?
Joaśka

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Joaśka »

Gadżety reklamowe nadal są modne. Dzięki temu można rozdawać różne rzeczy swoi klientom. Moja firma ostatnio zamówiła ramki do tablic rejestracyjnych z Oferta firmy Unital . Teraz rozdaje każdemu klientowi. Już kilka osób widziałam ja jeździła po mieście z tymi ramkami. Fajnie to wygląda. .
Mikser

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Mikser »

Słodycze reklamowe to świetny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Wybierając je, warto jednak zwrócić uwagę na to, które z nich są najbardziej efektywne. Dzięki artykułowi na stronie https://limanowa.in/aktualnosci/5-najle ... wych/67872 możemy dowiedzieć się, jakie produkty są obecnie na topie.
Wrzos

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Wrzos »

Ostatnią, ale nie mniej ważną propozycją są świąteczne gadżety z logo w postaci eleganckich etui na karty lub portfeli. Są to upominki, które łączą w sobie praktyczność z elegancją, a Twoje logo na takim produkcie będzie codziennie towarzyszyć Twoim klientom. Więcej inspiracji na takie prezenty znajdziesz odwiedzając stronę https://www.dekoportal.pl/artykuly/deko ... a-klientow i czytając ten materiał.
czakaż

Re: gadżety reklamowe

Post autor: czakaż »

Warto zgłosić do firmy https://virtualpeople.pl/ Naprawdę znają się na temacie reklamy w internecie i działaniach w social mediach. Szybko widać efekty ich pracy. Samemu to niewiele się zdziała bo niestety człowiek ani nie ma wiedzy ani tyle czasu
ODPOWIEDZ