Instagram

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
miśek

Instagram

Post autor: miśek »

Ja próbowałem już różnych metod zdobywania fanów na Ig i zawsze idzie bardzo mozolnie. Dopiero moja koleżanka mówi do mnie ostatnio: weź i kup obserwujących. Ona to ma łeb, w końcu coś ruszyło, a mój profil wygląda bardziej profesjonalnie. A czy wy też już kupowaliście obserwujących?
Jaśa

Re: Instagram

Post autor: Jaśa »

Ja też się kiedyś zastanawiałam jak zdobyć więcej fanów, ale nie ma to jak kupić followersów. Wszystko pięknie i szybko i nie trzeba czekać na przyrost liczby miesiącami. Ja po prostu nie miałabym też chyba na to czasu, bo mam za dużo obowiązków - praca, dom, dzieci i mąż. Wiadomo, że coraz ciężej znaleźć czas na Instagram.
Róża

Re: Instagram

Post autor: Róża »

Tak naprawdę ja również posiadam konto na tym portalu, ale coraz częściej jednak rozważam kwestię tego aby usunąć konto na Instagramie. Nie jest to niestety działanie typu kliknij i konto znika, ale oczywiście takie rzeczy są możliwe. Dlatego ja jestem zdania, że wiele rozwiązań na pewno znajdziemy w Internecie.
gabryśka

Re: Instagram

Post autor: gabryśka »

Ja nawet nie sądziłam, że jest taka możliwość by kupić followersów na Instagramie, ale natrafiłam na https://www.socialmediabost.pl/ i nawiązałam z nimi współpracę. Dzięki czemu bardzo skutecznie podniosło mi to popularność w sieci co mnie bardzo cieszy. Także warto skontaktować się z tą firmą
Gośiaczek

Re: Instagram

Post autor: Gośiaczek »

Bardzo wiele osób korzysta z social mediów jako z głównego kanału do reklamowania swojego biznesu i myślę, że takie kwestie warto jest zlecać na zewnątrz. Jakiś czas temu nawet miałam okazję przeczytać na stronie https://mindly.pl/artykuly,ac279/dlacze ... ysci,12388 kiedy faktycznie warto jest podjąć współpracę z freelancerem.
Paweł L.

Re: Instagram

Post autor: Paweł L. »

Ostatnio założyłam konto na instagramie i zastanawiam się w jaki sposób można szybko i skutecznie je wypromować. Czy ktoś z was kupował obserwujących i polubienia za pośrednictwem strony internetowej https://kuplike.pl/produkt/obserwujacy-na-instagramie/? Chciałabym skorzystać z takiej oferty.
owiś94

Re: Instagram

Post autor: owiś94 »

Jeśli ktoś myśli o rozwoju swojej własnej strony instagramie to trzeba od czegoś zacząć. Można pomyśleć o takiej usłudze lajków https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ , ale też trzeba pamiętać, że ważne jest regularne prowadzenie konta i wrzucanie ciekawych treści
TomaszBis

Re: Instagram

Post autor: TomaszBis »

Też podłączam się do tematu. Zobaczcie co oferują polskojęzyczne serwisy likomatic.com i lajkomat.pl a myślę, że nie pożałujecie
Są to chyba najlepsze pod względem cen i jakości usług serwisy w Polsce.
Pierwszy posiada ok. 1000 różnych tanich usług, drugi oferuje usługi z Polski i wszystkie z gwarancją.
Zapłacić można korzystając w szybkich przelewów on-line, BLIK'iem itp.
Na stronach odstępny jest czat pomocy gdyby ktoś miał pytania lub nie wiedział co i jak.
Na stronie likomatic.com dostać można darmowe usługi.
Może graficznie strony nie należą do najlepszych ale tu chodzi o usługi i ich jakość a nie o piękno strony, liczą się profesjonalne efekty pracy serwisów.

popielata elewacja
czakaż

Re: Instagram

Post autor: czakaż »

W kwestii rozwijania Instagrama nie ma dla mnie lepszego narzędzia niż http://lead-marketing.pl/. To nie tylko skuteczne, ale także ekonomiczne rozwiązanie dla każdego, kto chce zwiększyć widoczność swojego profilu.
Dziki

Re: Instagram

Post autor: Dziki »

Rozpoznawanie fałszywych kont na Instagramie jest nie tylko ważne dla indywidualnych użytkowników, ale również dla firm i marek, które opierają na tych interakcjach swoje strategie marketingowe. Obserwowanie niespójności w publikowanych treściach, niejasne opisy profilów oraz podejrzana aktywność może być wskazówką do dalszego dochodzenia. Przejrzysty przewodnik, jak podejść do tego problemu, oferuje strona https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... nstagramie i znajomość tych technik jest fundamentem dla utrzymania zdrowego środowiska cyfrowego.
ODPOWIEDZ