krs tłumaczenie angielski

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

krs tłumaczenie angielski

Post autor: fendaso »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://www.belingua.pl/tlumacz-przysie ... to-znaczy/
Ćwiek

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Ćwiek »

Tak naprawdę akurat takich tłumaczeń ja jeszcze nigdy nie musiałem wykonywać, ale nigdy nie wiadomo czy przypadkiem się to nie przytrafi. Na ten moment na pewno mogę polecić każdemu tłumaczenia dowodu rejestracyjnego https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenie ... racyjnego/ który przydaje się przy zakupie auta z zagranicy.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Kobieta »

A skoro już o języku angielskim mowa, to czy wiecie, w jaki sposób stopniuje się przymiotniki w tym języku? Jeśli chcecie się trochę poduczyć w tym temacie to polecam zajrzeć na stronę https://www.profi-lingua.pl/blog/stopni ... usisz-znac. Stamtąd wszystkiego się dowiecie ;)
Ważka

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Ważka »

Ogólnie same tłumaczenia są zazwyczaj zlecane na zewnątrz i dla mnie liczy się oprócz jakości również i czas tłumaczeń. Bardzo jestem zadowolona z tłumaczeń ustnych od https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-ustne/ gdyż już wiem jak profesjonalnie są one wykonywane.
ODPOWIEDZ