Medycyna naturalna - co sądzicie?

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Witosława1972
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2019, 3:23

Medycyna naturalna - co sądzicie?

Post autor: Witosława1972 »

Hej, wiele dobrego słyszałam na temat naturalnych metod leczenia. Na jednym z forów polecono mi https://www.ensoel.pl/ i zastanawiam się nad zapisaniem się na wizytę do neuropaty. Co o tym sądzicie? Jakie macie zdanie na temat tej dziedziny medycyny?
Awatar użytkownika
miłowita1979
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2019, 17:04

Re: Medycyna naturalna - co sądzicie?

Post autor: miłowita1979 »

Według mnie tylko dzięki medycynie naturalnej jesteśmy w stanie żyć w zdrowiu. Sama wiele razy się o tym przekonałam. Znam specjalistów z Ensoel, to bardzo mądrzy ludzie z ogromnym bagażem wiedzy i doświadczenia :)
Awatar użytkownika
Ar43rt1
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 21:27

Re: Medycyna naturalna - co sądzicie?

Post autor: Ar43rt1 »

w niektórych kwestiach się sprawdza.
-
rusztowanie drabinowe
jksał

Re: Medycyna naturalna - co sądzicie?

Post autor: jksał »

Także i ja korzystam ostatnio z zabiegów z zakresu medycyny naturalnej. A są one realizowane u https://www.ekologia-medyczna.eu/oferta ... -naturalna , co całkowicie mi odpowiada. To idealby sposób aby wpłynąc na urodę w zdrowy i krozystny sposob - zyskalismy na tym za wszystkie czasy
dła

Re: Medycyna naturalna - co sądzicie?

Post autor: dła »

Jestem za. Próbowałam różnych technik na odstresowanie się, próbowałam leczyć moje bóle głowy u lekarzy, ale to nic mi nie dawało. Migrena i stres powracały, dlatego pomyślałam, że spróbuję medycyny naturalnej. Podeszłam do niej trochę sceptycznie, ale jestem zadowolona, że się zdecydowałam. Byłam w gabinecie medycyny naturalnej Motylek https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/te ... oda-bowena w Bydgoszczy, tam miałam terapię metodą Bowena, oczywiście wcześniej miałam tam konsultację z cała moją dokumentacją medyczną. Terapia się powiodła, szczerze polecam.
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Re: Medycyna naturalna - co sądzicie?

Post autor: luizka »

Też jestem za. O tym, że zioła i inne naturalne preparaty mają pozytywny wpływ na organizm, wiadomo od wieków. Teraz po prostu wiemy o nich więcej i możemy je bardziej świadomie stosować. Są na przykłąd rośliny jak jeżówka purpurowa, które mają działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. Tu więcej o tej roślinie https://www.lekinatury.pl/pl/encykloped ... urowa.html . Takie działanie sprawia, że ma ona szerokie zastosowanie.
ODPOWIEDZ