Najlepszy prywatny dom opieki

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Krasnal
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:56

Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: Krasnal »

Bardzo serdecznie polecam prywatny dom opieki https://www.familia.lodz.pl/oferta-ogolna/. W tym miejscu oferują opiekę lekarza, zajęcia rehabilitacyjne, smaczne posiłki i opiekę duszpasterską.
Awatar użytkownika
korneliah
Posty: 135
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:17

Re: Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: korneliah »

Nie jestem w temacie, więc nie pomogę. Na razie dzięki bogu nikt z mojego otoczenia nie potrzebuje skorzystać z takiego miejsca. Z tego co wiem to coraz więcej osób jeździ do Niemiec jako opiekun osób starszych. To praca, które daje wielu ludziom satysfakcję i dobre zarobki. Jeśli interesuje Cię ten temat to zerknij sobie na http://bravecare.pl .
Awatar użytkownika
Gryzelda09
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:30

Re: Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: Gryzelda09 »

Mnie ostatnio interesowała praca dla opiekunki osób starszych i znalazłam kilka fajnych ogłoszeń w internecie. Na portalach ogłoszeniowych można znaleźć praktycznie wszystko, począwszy od mebli, samochodów a na ofertach pracy kończąc. Dlatego warto je przeglądać bo można w okazyjnych cenach trafić na prawdziwe perełki.
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: aktywny »

Moja znajoma ma babcie w podeszłym wieku i zastanawiała się mocno czy nie umieścić jej w domu opieki. Ale jednak zdecydowała się na remont w domu, zrobiła babci prysznic i wózek prysznicowy kupiła, na czas jak jest w pracy przychodzi opiekunka. Dają radę a babcia w domu czuje się o wiele lepiej jak w obcym miejscu.

mcdonald mapa restauracji
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:51

Re: Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: Mateusz »

Jeżeli kogoś z Was interesowałby Nowy Dwór Mazowiecki to ja polecam zapoznać się z ofertą "Domu Rodzinnego". Konkretnie jest to zakład opiekuńczo-leczniczy. Przebywają w nim seniorzy, którzy wymagają opieki, domu itd ale też osoby bardzo schorowane, bo mają również oddział paliatywny.
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: Angelor »

Jeśli chodzi o do opieki, to pracowała w podobnym moja mama. Wyjechała do Niemiec w pogoni za pieniędzmi, ale czas szybko zleciał i już wróciła. Uświadomiłam jej, bo tego nie wiedziała, że powinna teraz starać się o zwrot podatku zza granicy. Poprosiła mnie więc, bym znalazła jakąś firmę, która się tym zajmuje. Myślałam o Podatki Meritum https://www.podatkimeritum.pl/ , ale jeszcze chciałam się Was zapytać, co o tym biurze myślicie?
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 40
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:35

Re: Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: lila87 »

W takim domu opieki ciekawe czy są windy , bo przecież starsze osoby mają ciężko wyjść po schodach. Widziałam ciekawe rozwiązania na http://www.likwidacja-barier.pl/2015/02 ... rawnych-ce . Bardzo dobre i praktyczne rozwiązania jak na moją głowę.
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Re: Najlepszy prywatny dom opieki

Post autor: dedef »

Warto także zadbać o inne kwestie związane z osobą starszą, takie jak kwestia ich zdrowi. Niektóre osoby nigdy na nic się nie skarżą, ale czujne oczy powinny zauważyć pewne zmiany. Gdy pojawią się pierwsze problemy ze słuchem, dobrze jest zadbać o to, aby je rozwiązać. Stąd też dobrze jest podejmować jak najlepsze decyzje. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://www.geers.pl/ i sprawdzić ich możliwości w tym zakresie.
ODPOWIEDZ