nowe mieszkania

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Arekuś131133

nowe mieszkania

Post autor: Arekuś131133 »

Hej, nie wiesz gdzie szukać mieszkań do kupienia? Na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ znajdziesz spory wybór mieszkań na sprzedaż. Co sądzisz o tym deweloperze?
Awatar użytkownika
rzepa
Posty: 117
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:49

Re: nowe mieszkania

Post autor: rzepa »

Bardzo ładne nowe mieszkania widziałam też na osiedlu Apartamenty Karolinki w Gliwicach, które jest zlokalizowane w pobliżu przedszkoli, szkół, sklepów, lokali usługowych i budynków użytku publicznego. Na plus też bardzo dobra komunikacja, która gwarantuje sprawne przemieszczanie się w obrębie miasta oraz szybki wyjazd poza jego granice.
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: nowe mieszkania

Post autor: aktywny »

Myślę, że znacznie większy problem jest ze sprzedażą mieszkania jak z samym zakupem. Szczególnie jak mamy mieszkanie do remontu. Ale są firmy które skupują takie nieruchomości i są w stanie zaoferować za nie rozsądne pieniądze. Zobaczcie jak wygląda skup nieruchomości Gdynia i jakie mieszkania można w ten sposób spieniężyć, w jakim czasie.
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: nowe mieszkania

Post autor: żabek »

Co do mieszkania to zgodni byliśmy z mężem, że chcemy kupić nowe w Warszawie. Trafiliśmy na inwestycję, która już była w trakcie realizacji i podobały nam się mieszkania jakie były na sprzedaż. Na tę chwilę to już mieszkamy u siebie, praktycznie wszystko już urządzone. Generalnie osiedle fajne, lokalizacja nam pasuje i też bardzo dobry zarządca nieruchomości Per modum nam się trafił. Taki, że można na nim polegać.
Kiełbasa

Re: nowe mieszkania

Post autor: Kiełbasa »

W sumie ja również do pewnego momentu miałem nowe mieszkanie, ale niestety musiałem całkiem niedawno je sprzedać. Zresztą bardzo zależało mi na czasie i dzięki firmie http://transakcja24h.pl/ udało mi się je sprzedać błyskawicznie. Tak naprawdę to oni zdecydowali się skupić moją nieruchomość.
ODPOWIEDZ