Numizmatyka

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
anitael
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2019, 22:33

Numizmatyka

Post autor: anitael »

Jakby kogoś z Was interesował temat numizmatyki, przejrzyjcie sobie bloga http://www.skarbnicanarodowa.info.pl - dużo wiedzy, ciekawostek i porad dla kolekcjonerów monet i banknotów. Dowiedz się między innymi o najciekawszych projektach banknotów na świecie, nietypowych nominałach i nie tylko. To wcale nie jest takie nudne hobby jakby się mogło wydawać.
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Numizmatyka

Post autor: podrzutek »

Hej! Bardzo się cieszę, że ktoś jest również zainteresowany tego typu tematyką. Jest to ciężki kawałek chleba - numizmatyka. Wcale nie jest to takie łatwe i przyjemne hobby jakby niektórym mogło się wydawać. Dużo oszustów i łapserdaków, dlatego sprawdzam informacje na tej stronie: http://www.skarbnicanarodowa.org/ po prostu po to, żeby być na bieżąco i nie dać się zwieść opisom.

usuwanie szerszeni
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Numizmatyka

Post autor: fiona45 »

To tak samo jak myślistwo. Też nie jest łatwe. Warto zerknąć na propozycje na https://lowiec.com.pl/ . Mają tam sporo ciekawych propozycji w dobrej cenie. Nowy portal z ogłoszeniami z myśliwymi różnymi ciekawymi sprzętami.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Numizmatyka

Post autor: raamko »

Można to zgeneralizować do takiego hobby jak kolekcjonerstwo. Ja mam zamiar z oferty https://www.swiat-konopi.pl/00-cheese.html zamówić sobie kilka odmian feminizowanych nasion marihuany i zacząć robić kolekcję tego rodzaju rzeczy. Sądzicie, że to fajne czy znajomi raczej będą wysmiewać w dzisiejszych czasach taka pasje?
ODPOWIEDZ