Odszkodowania

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Odszkodowania

Post autor: dedef »

W niektórych sytuacjach takich jak wypadek rowerowy odszkodowania mogą być trudne do uzyskania. Warto więc wcześniej zaopatrzyć się w pomoc odpowiednich osób, która pozwolą nam uzyskać konkretne sumy. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://kancelariaprobono.pl/wypadki-komunikacyjne/ gdzie znajdziesz konkretne rozwiązania bardzo trudnych i wymagających kwestii.
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Re: Odszkodowania

Post autor: sawina »

Poczytajcie sobie tutaj https://insito-odszkodowania.uk/wypadek-na-rowerze/ o wypadkach na rowerze i odszkodowaniach, które można uzyskać w takiej sytuacji w UK. Warto bowiem zawsze wiedzieć co nam się należy i w jakiej wysokości i oczywiście walczyć o swoje. Jeśli uważacie, że nie dacie rady sami, to warto zgłosić się po pomoc do profesjonalnej firmy.
Aduś99

Re: Odszkodowania

Post autor: Aduś99 »

odszkodowaniaObrazek to rzecz z którą miało do czynienia bardzo dużo ludzi i niestety często są one wypłacane niepoprawnie. Osobiście uważam że fajną opcją w takiej sytuacji jest skorzystanie z oferty własnie tej firmy ponieważ zajmują się oni między innymi dopłatami do odszkodowań. Ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona.
Śnieżka

Re: Odszkodowania

Post autor: Śnieżka »

Jeśli pracujecie za granicą, np. w UK to powinniście wiedzieć, że w procesie uzyskania odszkodowania również mamy szeroki wachlarz możliwości – sądy ustalając kwotę biorą pod uwagę np.: koszty jakie ponieśliśmy w związku z pogorszeniem stanu zdrowia, utratę opcji zawodowych, naszą sytuację osobistą, cierpienie i ból, w momencie, gdy dochodzi do niepełnosprawności, a także wszelkie koszty jakie ponosi poszkodowany na sprzęt, przystosowanie mieszkania i auta. Wszystkiego dowiecie się z artykułu https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... -medyczne/
Stanisław

Re: Odszkodowania

Post autor: Stanisław »

Wpadki są i będą a bardzo często zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają należne osobom poszkodowanym świadczenia i odszkodowania, a niekiedy nawet odmawiają im wypłaty. Warto pamiętać że wydana przez ubezpieczyciela decyzja nie jest niepodważalna. Często dochodzi do sytuacji kiedy poszkodowani boją się dochodzić swoich roszczeń, zwłaszcza w trybie sądowym. Dlatego polecam Wam w sytuacji kiedy utrata wartości handlowej pojazdu tą stronę.
wyłkijs

Re: Odszkodowania

Post autor: wyłkijs »

Po niefortunnej sytuacji i obrażeniach jakich doznałem na wskutek ataku ze strony chuliganów uznałem że nie zostawię tego bez odpowiedzi. Na obdukcję pojechałem do prywatnego gabinetu Kaczmarek która umożliwiła mi ubieganie się o późniejsze odszkodowanie na rehabilitację i za poniesione straty. Dziękuję za profesjonalną pomoc i opiekę w gabinecie.
Awatar użytkownika
violciax
Posty: 155
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:29

Re: Odszkodowania

Post autor: violciax »

Jak już jesteśmy w temacie odszkodowań, to wiecie czy potrącenie pieszego odszkodowanie jest możliwe do uzyskania, jeżeli od wypadku minęły już dwa lata? Z tego co ostatnio przeczytałam, to ubezpieczyciele zaniżają wypłacone kwoty i w moim przypadku na pewno tak było - 2000 złotych za 10% uszczerbku na zdrowiu, gdzie ceny za jeden procent wahają się w podobnej kwocie i szukam firmy, która pomoże mi odzyskać odszkodowanie. Wiecie czy jest jakaś firma w Częstochowie, która mi w tej kwestii pomoże?
ODPOWIEDZ