Opieka domowa

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

Re: Opieka domowa

Post autor: fendaso »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://praca24.ovh/leki-tez-moga-byc-grozne/
łopatka

Re: Opieka domowa

Post autor: łopatka »

Ja zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granicę. Konkretnie interesuje mnie podjęcie pracy opiekunki dla seniorów na terenie Niemiec. Ofertę znalazłam na https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ . Tam takie zajęcie jest naprawdę mocno doceniane więc można zarobić więcej niż wykonując to samo zajęcie tutaj https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ .
natuśka

Re: Opieka domowa

Post autor: natuśka »

Dokładnie, ja sama zastanawiam się właśnie nad podjęciem pracy opiekunki na terenie Niemiec. Póki co sporo na ten temat czytam. Zainteresował mnie w tym zakresie artykuł ze strony https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/c ... ki/1200831 . Wartościowe wiadomości, które zdecydowanie mogą się przydać.
meggg

Re: Opieka domowa

Post autor: meggg »

Polecam usługi pielęgniarskie. To świetne rozwiązanie nie tylko w formie opieki dla osób starszych, ale również chorych. Moja ciocia załamała biodro i właśnie takie usługi zamówiła sobie do domu, z racji tego, że leżała, było jej to naprawdę bardzo potrzebne i w chwili, gdy nie mogły pomóc jej dzieci to przychodziła pani pielęgniarka.
jan223ą

Re: Opieka domowa

Post autor: jan223ą »

Jestem pewny na 100 procent, że tym wątkiem zainteresuje się bardzo dużo osób. Sam o tym wątku jeszcze dzisiaj powiem mojemu bardzo dobremu znajomemu.
_________________________________________________________________________________
skup działek budowlanych Kraków
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Opieka domowa

Post autor: Kobieta »

Jeśli ktoś z Was potrzebowałby opieki pielęgniarskiej w domu, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://pogotowie-pielegniarskie.pl/. Jak widać można tam zamówić takie usługi jak na przykład pobranie krwi, zmiana opatrunku, podanie kroplówki, cewnikowanie pęcherza, podanie zastrzyków i wiele innych.
awa

Re: Opieka domowa

Post autor: awa »

Opieka domowa wymaga od nas wiedzy, której często po prostu nie mamy. Dlatego wydaje mi się, że odpowiedzialnym pomysłem będzie przede wszystkim przygotować się do odpowiedzialnych zadań jakie będziemy musieli pełnić. I moim zdaniem jednym z takich rzeczy są zastrzyki. Dlatego czytam Jak zrobić zastrzyk w pośladek https://tupozdrowie.pl/jak-zrobic-zastrzyk-w-posladek/ , by w razie czego móc podać w ten sposób leki, komu trzeba. Poradniki w sieci są, ale także i specjalne szkolenia oferowane w szpitalach.
ODPOWIEDZ