Opłaca się inwestować?

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
sportowadusza
Posty: 30
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:35

Opłaca się inwestować?

Post autor: sportowadusza »

Czy inwestując pieniądze jest jakaś obawa, że możemy je stracić? Chciałabym zainwestować, ale powiem szczerze, że nie wiem, jak i gdzie. Podobno bardzo popularna jest firma https://viennalife.pl/strefa-inwestowan ... a-funduszy która ma interesującą ofertę dotyczącą funduszy i zawsze można porozmawiać o wszystkim z konsultantem.
Awatar użytkownika
violciax
Posty: 155
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:29

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: violciax »

Posiadając swoją firmę nawet bym powiedziała, że należy w nią inwestować. Jednym z tematów, nad którym warto się zastanowić będzie oprogramowanie. To, dobrze dopasowane zarówno do branży, jak i indywidualnych potrzeb danej firmy znacznie usprawnią codzienną pracę w takim miejscu. Obecnie nawet w gabinecie lekarskim można spotkać się z takim rozwiązaniem. Możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej medchart, generowanie dokumentów, wystawianie elektronicznych recept to tylko niektóre z zalet, jakie posiada taki program.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: raamko »

Zainwestowałem kilka lat temu, ale była to najlepsza możliwa inwestycja - w samego siebie! Wyjechałem do Irlandii do pracy, którą zaproponował mi mój przyjaciel i bardzo się cieszę, bo komfort mojego życia znacznie wzrósł, a jak na koniec roku dostaję zwrot podatku z irlandii to jest na dobre wakacje i jeszcze zostaje. A pamiętam jak w Polsce się żyło z miesiąca na miesiąc i zawsze brakowało... życzę Wam wszystkiego dobrego i pamiętajcie, że możecie zmienić swoje życie!
Awatar użytkownika
KaroKar
Posty: 92
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:45

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: KaroKar »

Najwięcej tu zależy od tego w co inwestujecie i jak to robicie;) Wiadomo, że nie jest to proste, trzeba mieć odpowiednią wiedzę do skutecznego inwestowania. Tu taka pomoc jaką oferuje firma https://wiwn.pl/ z pewnością się przyda. Proponują tu warsztaty z inwestowania w nieruchomości. Zainteresujcie się może taką opcją.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 91
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:45

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: bella »

Pewnie, że tak. Inwestycje to bardzo dobre zabezpieczenie na przyszłość. Zanim jednak zaczniesz inwestować zajrzyj na https://ozlocie.pl/ i poczytaj trochę na ten temat. Inwestować trzeba z głową. Mnie np. znajomy namawiał na kryptowaluty, zachwalał ten biznes i co? Okazało się, ze utopił pieniądze i nic nie zarobił.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 17
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:32

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: katpat »

Kredyty i pożyczki dla firm https://zwolen.habzafinanse.com.pl/ofer ... -dla-firm/ inwestycyjne często są trudne do pozyskania zwłaszcza kiedy dopiero zaczynamy bądź mamy przejściowe problemy. Dlatego swoje pierwsze kroki warto skierować nie do banku, a do doradcy kredytowego.

broń pneumatyczna bez pozwolenia
Awatar użytkownika
Ginto
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:39

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: Ginto »

Warto też przeczytać różnego rodzaju portale inwestycyjne szczególnie wśród osób, których wiedza jeszcze nie jest zbyt rozległa. W końcu inwestować należy tylko w to w czym się orientuje i zna.
Awatar użytkownika
Elipsa
Posty: 51
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:49

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: Elipsa »

Uważam, że inwestować to przede wszystkim trzeba umieć. Bez podstawowej wiedzy trudno będzie osiągnąć sukces. Czytałam wiele o kryptowalutach. Zastanawiam się, gdzie je najlepiej kupować i gdzie w ogóle trzymać. Ja znalazłam takie kantory https://cash.tokeneo.com/pl i https://cinkciarz.pl/kryptowaluty. Podobno zakładanie konta jest szybkie i proste. Ułatwia też wykonywanie transakcji.
Łuki

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: Łuki »

Też się zastanawiam, ale wydaje mi się, że sprawa jest baaardzo złożona. Widzę też, że mnóstwo ludzi się tym interesuje. Szansa zysku jest równa szansie straty, bo łatwo wpaść na coś, co w później okaże się niewygodne. Na pewno warto po prostu zgromadzić jak najwięcej informacji. Pierwszym takim krokiem jest przyswajanie podstaw, możecie zerknąć tutaj https://ratingbroker24.com/pt, publikacje są w wielu językach https://ratingbroker24.com/fa.
Grufatnowśki

Re: Opłaca się inwestować?

Post autor: Grufatnowśki »

Pewnie, że opłaca się inwestować. Oczywiście na początku musisz sobie trochę oszczędzić, żeby mieć odpowiednią sumę, którą potem będziesz miał w co zainwestować. Ja sam uważam to za świetny pomysł i to robię. Obecnie skupuję akcję niektórzy spółek z giełdy. Polecam to :)
ODPOWIEDZ