pirotechnika

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bingodingo
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:51

pirotechnika

Post autor: bingodingo »

Sylwester to czas, gdy w ogromnej skali korzystamy z materiałów pirotechnicznych. Cieszyć się można, że jest fundacjapozytywneemocje.pl, której celem jest propagowanie świadomego użytkowania materiałów pirotechnicznych.
Awatar użytkownika
Teosia40
Posty: 100
Rejestracja: 20 gru 2018, 20:52

Re: pirotechnika

Post autor: Teosia40 »

Sama raczej nie decyduję się na to, żeby puszczać fajerwerki. Wolę jednak obserwować profesjonalne pokazy. A w tym roku może nawet zamiast tego będziemy oglądali taniec z ogniem oraz pokazy laserowe w Termie Bania - https://www.termabania.pl/wydarzenia/sz ... wsID=40279 Widziałam, że zostało jeszcze trochę miejsc na organizowanego tam sylwestra i może w tym roku się na niego załapiemy. Program imprezy oraz menu wyglądają bardzo kusząco, a to wszystko jeszcze w przepięknej górskiej scenerii.
:)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 243
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:11

Re: pirotechnika

Post autor: Kamilla36 »

Widzę, że piszecie tutaj o sylwestrze i to na pewno temat, który idealnie pasuje, więc myślę, że mogę przy okazji polecić Wam fajne oferty sylwestrowe w górach, które znajdziecie na stronie https://www.sylwesterwgorach.eu/ Warto już przemyśleć tą opcję, aby w jakiś fajny sposób spędzić ten czas.
gąska

Re: pirotechnika

Post autor: gąska »

W kwestii fajerwerków jestem wierna jednej firmie, mianowicie Jorge. Zamawiam od nich od kilku lat, czasem organizujemy też pokazy profesjonalne i oprawa dzięki fajerwerkom od nich zawsze robi wrażenie. Zerknijcie sobie na ich stronę, to na prawdę świetny sklep z pirotechniką .
ODPOWIEDZ