Plac zabaw

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lemo
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 13:08

Plac zabaw

Post autor: lemo »

Jakie macie podłoże w miejscu gdzie bawią się na podwórku wasze dzieci? Ja zastanawiam się czy nie zamówić do nas takiego czegoś jak mata na plac zabaw - one są gumowe, trawa swobodnie przez nie rośnie więc chyba całkiem niezłe rozwiązanie prawda?
Awatar użytkownika
Yh53fr
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 17:03

Re: Plac zabaw

Post autor: Yh53fr »

może się sprawdzić.
-
salon łazienek

ngk laser platinum
Roćkan

Re: Plac zabaw

Post autor: Roćkan »

Mi się niesamowicie podoba jakie są teraz możliwości. No zobaczcie jaki plac zabaw można stworzyć - https://gimnastyczny.pl/pol_m_Trampolin ... w-180.html Teraz dzieci w szkołach też mają takie place do zabawy i naprawdę mogą się fajnie wyszaleć.
Kwiatczyński

Re: Plac zabaw

Post autor: Kwiatczyński »

A jak to teraz jest? Można korzystać z tych placów zabaw? Bo pamiętam, że na wiosnę były pozamykane, ale nie wiem jaki jest teraz ich status.
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: Plac zabaw

Post autor: aktywny »

Place zabaw muszą być przede wszystkim bezpieczne. Podstawa to odpowiednie podłoże, maty na place zabaw można zamówić na https://powerrubber.com/kat/maty-na-place-zabaw/ . Nie ma znaczenia czy to mały przydomowy placyk czy duży miejski - bezpieczeństwo na każdym jest kluczowe a taka mata niweluje ryzyko upadków, kontuzji, amortyzuje i dobrze też wygląda.
miśka

Re: Plac zabaw

Post autor: miśka »

A wiedzieliście o tym, że takie miejsca jak plac zabaw, powinny być kontrolowany systematycznie przez odpowiednie instytucje? Wiem, że istnieje coś takiego jak inspekcja placów zabaw i uważam, że to bardzo ważna sprawa. Czasami jak patrzę na niektóre place zabaw, to aż się chwytam za głowę.
Zośka

Re: Plac zabaw

Post autor: Zośka »

Specjalne maty dla najmłodszych możecie znaleźć na stronie https://www.tinylove.com/pl_pl/collecti ... he-forest/ to mata edukacyjna a także macie tam akcesoria takie jak zawieszki czy karuzele. To dobrej ajkości zabawki edukacyjna dla najmłodszych. Sprawdźcie
ODPOWIEDZ