Płatności sms

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bingodingo
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:51

Płatności sms

Post autor: bingodingo »

Mój znajomy chce wdrożyć u siebie na stronie płatności sms na stronie. Najlepszym rozwiązaniem jest podobno https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/sms-premium. Ktoś to ma u siebie na stronie? Czy łatwo jest wdrożyć takie rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Lidka
Posty: 98
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:21

Re: Płatności sms

Post autor: Lidka »

Póki co wprowadziliśmy w naszym sklepie możliwość płatności kartą dla klientów. Długo się nad tym zastanawiałam, ale widzę, że to była dobra decyzja - zdecydowaliśmy się na terminal od Polskie ePłatności https://www.pep.pl
Żonkil

Re: Płatności sms

Post autor: Żonkil »

Akurat ja już dawno nie korzystałem z tego typu rozwiązań, ale muszę przyznać, że faktycznie może to być jeszcze fajne rozwiązanie. Jak dla mnie również nowością jest https://www.przelewy24.pl/blog/one-click-payment-zalety i jestem jak najbardziej zainteresowany tym jak działa one click payment.
Maniuś

Re: Płatności sms

Post autor: Maniuś »

W sumie ja już dawno nie korzystałem z tego rodzaju płatności, ale z całą pewnością one jeszcze funkcjonują. Z tego co mi wiadomo to na dzień dzisiejszy doskonale sprawdzają się płatności online od https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online gdyż są one jednymi z najbardziej bezpiecznych metod płatności.
Brabuś

Re: Płatności sms

Post autor: Brabuś »

W sumie jak widziałem to oczywiście takie płatności cały czas funkcjonują i jeszcze w wielu miejscach możemy je spotkać. Ja jestem zdania, że doskonałą sprawą jest również posiadanie sprawdzonych płatności online np. w sklepach internetowych. Ja korzystam z https://www.dotpay.pl/ i jestem przekonany, że jest to doskonały wybór.
ODPOWIEDZ