Podręczniki szkolne

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bingodingo
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:51

Podręczniki szkolne

Post autor: bingodingo »

Lipiec i sierpień to nerwowy okres la rodziców, którzy mają dzieci w wieku szkolnym. Trzeba przecież kupić podręczniki szkolne. Można chodzić po księgarniach i liczyć na to, że uda się w miarę sprawnie skompletować całość, lub też skorzystać z https://livro.pl/podreczniki-szkolne i tam zamówić całość.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Kobieta »

A jakie Waszym zdaniem są najlepsze podręczniki do nauki fizyki w liceum lub technikum? Ja ostatnio czytałam o tych wydanych przez Nową Erę, a dokładniej https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... owa/fizyka i wydaje mi się, że są one bardzo fajnie i przystępnie dla uczniów napisane :) A Wy co o nich myślicie? Czy ktoś z Was miał okazję uczyć się z tych książek?
Awatar użytkownika
podrzutek
Posty: 491
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:29

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: podrzutek »

Też nie lubię gdy dostajemy używane podręczniki, ponieważ prawie zawsze dostaje podręcznik z paskudnymi rysunkami, a raz dostałam książkę z wyrwaną stroną, przez co musiałam książkę pożyczyć od kogoś innego. Dlatego od jakiegoś czasu zamawiam tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/jednosc Mają najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o Wydawnictwo Jedność :)
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 48
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:22

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: sansa »

Ja też uważam, że livro ma najlepsze ceny i podręczniki szkolne kupuję tylko u nich. Jako, że mają szeroką ofertę, można kupić książki do każdej klasy oraz do przedmiotów zawodowych. Sami sprawdźcie, że lepszej oferty nie znajdziecie https://livro.pl/podreczniki-szkolne .
Buńka

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Buńka »

Poszukując pomocy szkolnych i książek na pewno warto sprawdzać oferty księgarni internetowych - https://ksiegarnia.pwn.pl/wydawca/Wolte ... w,69500961 Można w nich znaleźć bardzo ciekawe tytuły i to w przystępnych cenach. Do tego często można trafić na promocje i obniżki cen, dzięki czemu książki można zakupić po bardzo okazyjnych cenach.
Ważka

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: Ważka »

Tak naprawdę ja raczej takich książek nie potrzebuję, ale jak najbardziej sama bardzo lubię czytać. Przy okazji chciałabym każdemu polecić doskonałą stronę https://skupksiazekonline.pl/ dzięki której każdy z nas może bez najmniejszych problemów swoje książki sprzedać.
ODPOWIEDZ