Pogotowie kanalizacyjne

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Pogotowie kanalizacyjne

Post autor: Kobieta »

Witajcie,
jeśli mielibyście awarię hydrauliczną w domu i potrzebowalibyście pogotowia kanalizacyjnego, to polecam kontakt z firmą JOT-KA z Wrocławia, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/pogotowie-kanalizacyjne/. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która świetnie potrafi sobie w takich sytuacjach poradzić ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Pogotowie kanalizacyjne

Post autor: mikolaj2 »

Zapchała ci się znowu rura odpływowa i nie wiesz już co możesz zrobić? Zadzwoń do hydraulik Łódź możesz nawet dzwonić w niedziele bo ten hydraulik jest czynny 24h na dobe. Polecam u mnie przetkali przysznic, a nie była to łatwa sprawa. Żadnym kretem nie mogłam nic poradzić.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 48
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:22

Re: Pogotowie kanalizacyjne

Post autor: sansa »

Faktycznie zatkany odpływ może być bardzo uciążliwy. Gdy mam podobny problem wzywam fachowców z KanEkspert, bo szybko usuwają awarię i, co najważniejsze, niedrogo. To sprawdzone pogotowie kanalizacyjne, więc wzywajcie ich śmiało.
Awatar użytkownika
mleczna
Posty: 75
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:18

Re: Pogotowie kanalizacyjne

Post autor: mleczna »

Skontaktuj się ze specjalistą. Dobry fachowiec Ci profesjonalnie doradzi w tej kwestii. Polecam Ci taki wybór jak hydraulik, instalator Robert Kozka Poznań i okolice: http://hydraulik-poznan.pl/ . Gwarantuję, że będziesz zadowolona.
ODPOWIEDZ