Polisa podróżna

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
viollipop
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:29

Polisa podróżna

Post autor: viollipop »

Macie jakąś wiedzę w tym temacie? Ja nie, dlatego korzystam z popularnych porównywarek. Np. tutaj https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-podrozne/ jest wiele sprawdzonych ubezpieczeń turystycznych.
Awatar użytkownika
PiotreQ9
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:06

Re: Polisa podróżna

Post autor: PiotreQ9 »

Ja nie wiem na co się zdecydować. W sieci gdzieś czytałem, że warto korzystać z kalkulatorów w tych sprawach. Potwierdzicie to? Np. to https://kalkulator.polisaturystyczna.pl ... rystyczne/ będzie dobre?
Czas nie istnieje, dlatego nie należy go tracić.
Awatar użytkownika
Barti
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:01

Re: Polisa podróżna

Post autor: Barti »

Według mnie to jest najlepsza opcja https://www.ubezpieczeniaonline.pl/turystyczne/0.html . Zdecydowany lider na rynku. Taka jest moja opinia pod tym względem!
...cierpienie trzeba po prostu wytrzymać, bo łagodnieje tylko pod wpływem czasu...
Awatar użytkownika
halana
Posty: 95
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:01

Re: Polisa podróżna

Post autor: halana »

Są dwie rzeczy z których korzystam - kalkulatorów i rankingów https://kioskpolis.pl/ranking-najlepszy ... 2019-roku/ . W ten sposób wiem gdzie aktualnie najbardziej się opłaca wykupić polisę
Awatar użytkownika
Yrksjdw98
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 20:56

Re: Polisa podróżna

Post autor: Yrksjdw98 »

zawsze wykupuję.
-
serwis apple katowice
Awatar użytkownika
nwaelchi
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2020, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polisa podróżna

Post autor: nwaelchi »

Kupując wycieczkę w biurze podróży, zawsze kupujemy ją z ubezpieczeniem. Nie ma możliwości, byśmy zakupili wyjazd bez polisy. Trzeba jednak mieć na uwadze, że takie umowy ubezpieczenia zazwyczaj mają bardzo ograniczony zasięg. Wynika to z relatywnie niskich sum ubezpieczenia. Brane są pod uwagę tylko podstawowe świadczenia. Warto jednak wykupić dodatkową polisę._________________________________________
https://wakacyjnapolisa.pl
Awatar użytkownika
tuxol
Posty: 34
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:25

Re: Polisa podróżna

Post autor: tuxol »

Moim zdaniem wręcz konieczne jest wykupienie ubezpieczenia podróżnego. Co by nie mówić warto wcześniej się ubezpieczyć, niż później żałować, że się tego nie zrobiło. Dobrze jest też korzystać z porównywarki ubezpieczeń. Ja ostatnio korzystałem z tej https://rankomat.pl/kraje . Dzięki ich kalkulatorowi szybko porównałem oferty ubezpieczenia turystycznego zarówno pod względem ceny, jak i zakresu ubezpieczenia, co dla nie również ma spore znaczenie. Fajne jest to, że od razu będąc na stronie mogę zdecydować się na coś ostatecznie i od razu taką polisę zakupić. Dla mnie to ogromna oszczędność czasu.
Książkoholik

Re: Polisa podróżna

Post autor: Książkoholik »

A może polisa dla dziecka? O tym temacie też warto rozmawiać i zainteresować się tego rodzaju oszczędzaniem. My mamy – powiedzmy – zapewnioną emeryturę. A co z naszymi pociechami? Może trzeba im pomóc na starcie, żeby miały czas samodzielnie odłożyć pieniądze?
ODPOWIEDZ