pomoc drogowa

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Maruś82444

pomoc drogowa

Post autor: Maruś82444 »

Witam, wiecie może czy Laweta Skoczów to dobra opcja? Szukam firmy, która przyjedzie o każdej porze, bo wiadomo, że awarie zdarzają się różnie. Może ktoś z Was wypowie się w tym temacie?
Górski

Re: pomoc drogowa

Post autor: Górski »

Szukam odpowiedniej pomocy drogowej w Gorzowie, natrafiłam na kilka firm polecających się w internecie i to jedna z nich Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski , czy uważacie że ceny są w porządku? Czy może korzystaliście z tańszej pomocy. Chciałabym zaczerpnąć nieco więcej wiedzy na ten temat, ponieważ boję się że kiedy przytrafi mi się wypadek nie będę wiedziała co robić po kolei

czyszczenie wanien akrylowych
łza

Re: pomoc drogowa

Post autor: łza »

Ja całkiem niedawno korzystałam z usług pomoc drogowa katowice. Samochód odmówił posłuszeństwa jak to zwykle bywa w najmniej odpowiednim momencie a mnie bardzo zależało na czasie. Na szczęście panowie szybko odwieźli moje auto do mechanika, gdzie czekałam na swoją kolej. Namiar na panów zapisałam w kontaktach bo nie wiadomo kiedy jeszcze laweta może okazać się konieczna.
zośka

Re: pomoc drogowa

Post autor: zośka »

Mnie nie tyle potrzebna była pomoc drogowa co wulkanizacja. Rozwaliłam oponę na drodze. Wjechałam do kałuży i problem gotowy. Nie znam się na tym kompletnie, więc zjechałam na pobocze i zaczęłam szukać wulkanizatora. Z tej strony https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-nowy-sacz/ dowiedziałam się, że świadczą usługi mobilnej wulkanizacji więc zadzwoniłam. Panowie faktyczni naprawili oponę na miejscu mojego postoju, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu. Świetne rozwiązanie.
łajza

Re: pomoc drogowa

Post autor: łajza »

Oj to ja koniecznie potrzebowałam lawety. Nie widziałam innego wyjścia na dostarczenie mojego samochodu do mechanika a on był tutaj niezbędny. Zaczęłam na szybko szukać kogoś w okolicy i na https://e-laweta.com.pl/ znalazłam firmę, na której usługi się zdecydowałam. Dzięki sprawnej interwencji auto szybko trafiło do zaprzyjaźnionego warsztatu.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: pomoc drogowa

Post autor: Kobieta »

A czy wiecie, jak szukać takiej pomocy drogowej w dużych miastach? Na stronie internetowej http://018.pl/profesjonalna-pomoc-drogo ... -miastach/ jest na ten temat fajny artykuł, polecam się z nim zapoznać, jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu ;)
Awatar użytkownika
Gabi
Posty: 71
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:57

Re: pomoc drogowa

Post autor: Gabi »

Jeśli planujecie przewieźć auto na lawecie to bardzo dobrym wyborem będzie także holowanie Poznań i okolice Pomoc Drogowa Lidia Buda: https://holowanie.i-poznan.pl/ . Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Z pewnością Wam pomogą.

ps diet
eles

Re: pomoc drogowa

Post autor: eles »

Mówiąc o pomoc drogowa Poznań, należy wspomnieć o firmie TSC, która wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki swoim usługom, dostępnym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, firma ta pomaga kierowcom na terenie Polski, Niemiec i Unii Europejskiej. Nie ma znaczenia, czy jest to transport samochodów, maszyn rolniczych czy łodzi - TSC jest w stanie pomóc w każdej sytuacji.
ODPOWIEDZ