pomoc drogowa

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Zdziś56

pomoc drogowa

Post autor: Zdziś56 »

Cześć, możecie mi powiedzieć, która firma zajmuje się pomocą drogową? Popsuł mi się samochód i nie wiem która pomoc Drogowa Skoczów mi pomoże. Poza tym nie wiem na co zwracać uwagę podczas szukania firmy, która zajmuje się pomocą drogową. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
łucja90

Re: pomoc drogowa

Post autor: łucja90 »

Ja kupiłam samochód marzeń - a i tak się zepsuł ostatnio. Dobrze, że pomogła mi wtedy pomoc drogowa, holowanie TIR, laweta 24h Koszalin: https://pomocdrogowa.i-koszalin.pl/ . Serdecznie polecam ich usługi - warto mieć zawsze pod ręką namiary na taką pomocną firmę.
żółw

Re: pomoc drogowa

Post autor: żółw »

Pomoc drogowa to dla wielu kierowców jedyne rozwiązanie, które pozwala dostarczyć samochód do warsztatu czy serwisu samochodowego. Sytuacje na drodze są różne, jednak czasem wystarczy zwykła awaria i bez lawety nie jesteśmy w stanie kompletnie nic zrobić. Sam kiedyś musiałem wezwać specjalistów w tym zakresie. Wiadomo że obecnie najlepiej wszystkiego szukać w sieci. Lawetę, z której skorzystałem znalazłem na stronie https://e-laweta.com.pl/ . Powiem tak, szybka pomoc za naprawdę rozsądną cenę.
ODPOWIEDZ