pomoc drogowa

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Oskaruś77

pomoc drogowa

Post autor: Oskaruś77 »

Cześć, wiecie może, która pomoc Drogowa Skoczów jest naprawdę dobra? Często psuje mi się auto, więc musze mieć namiar na profesjonalną pomoc drogową. Niestety nikogo konkretnego w internecie nie znalazłem. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi styczności?
wałeria

Re: pomoc drogowa

Post autor: wałeria »

Zawsze pod ręką powinniśmy mieć namiary na pomoc drogową. Ja ostatnio do warsztatu dojechałam właśnie na lawecie. W tej sytuacji świetnie sprawdziła się pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: http://pomoc-drogowa.katowice.pl/ . Taka firma transportowa też może się nam przydać.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: pomoc drogowa

Post autor: Kobieta »

Gdyby komuś z was była potrzebna taka pomoc drogowa w Luboniu lub okolicach, to polecam zajrzeć na stronę https://pomocdrogowa-lubon.pl. Znajdziecie tam ofertę firmy, która świadczy takie usługi w tym rejonie - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
Małek

Re: pomoc drogowa

Post autor: Małek »

Faktycznie sama pomoc drogowa jest czasami potrzebna i ja również nawet niedawno miałem okazję właśnie z ich usług skorzystać. Najbardziej podoba mi się to, że właśnie pomoc drogowa Warszawa https://drogowipomocnicy.pl/ w bardzo krótkim czasie od zgłoszenia zjawiła się u mnie. Samo holowanie odbyło się również bardzo sprawnie.
ODPOWIEDZ