pomoc drogowa

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Lucuś19

pomoc drogowa

Post autor: Lucuś19 »

Cześć, możecie mi powiedzieć która pomoc drogowa bielsko jest naprawdę dobra? W ostatnim czasie często psuje mi się auto, więc wole mieć namiar na kogoś kto mi pomoże w razie awarii. Doradzicie mi coś w tej kwestii? Korzystaliście kiedykolwiek z usług takich firm?
krzyś

Re: pomoc drogowa

Post autor: krzyś »

Mnie nie tyle była potrzebna pomoc drogowa co wulkanizacja. Uszkodzenie opony w moim samochodzie było na tyle poważnie, że obecność fachowca była absolutnie konieczna. Usługi mobilnej wulkanizacji znalazłem na https://wulkanizator.com.pl/ . Panowie podjechali pod wskazany przeze mnie adres i na miejscu uporali się z uszkodzeniem.
juluszletńowski

Re: pomoc drogowa

Post autor: juluszletńowski »

krzyś pisze: ↑25 cze 2021, 18:43 Mnie nie tyle była potrzebna pomoc drogowa co wulkanizacja. Uszkodzenie opony w moim samochodzie było na tyle poważnie, że obecność fachowca była absolutnie konieczna. Usługi mobilnej wulkanizacji znalazłem na https://wulkanizator.com.pl/ . Panowie podjechali pod wskazany przeze mnie adres i na miejscu uporali się z uszkodzeniem.
Kiedyś miałem dużo problemów z oponami. Albo się szybko zużywały, bądź pękały. Trochę poczytałem opinii w internecie i zdecydowałem się zamówić opony z tej strony: https://www.miwan.pl/szukaj/?rozmiar=195/65%20R15 . W moim przypadku były to opony 195/65 r15. Wybór okazał się bardzo trafny :D także mogę śmiało polecić by nie było problemów w przyszłości.
andżela1

Re: pomoc drogowa

Post autor: andżela1 »

Wszystko zależy od tego, co dokładnie chcecie przewieźć na granicę. Czasem najlepszym rozwiązaniem będzie transport na lawecie. Skontaktuj się więc z taką firmą jak pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Z pewnością Ci doradzą, co robić.
ODPOWIEDZ