przedszkole

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Michał2

przedszkole

Post autor: Michał2 »

Witam, są na forum rodzice którzy przechodzili przez wybór przedszkola dla swojego dziecka? Mnie interesuje przedszkole Nieporęt, ponieważ słyszałem, że poza Warszawą są lepsze przedszkola niż w centrum miasta. Może ktoś z Was orientuje się w takich kwestiach i powie mi ile jest w tym prawdy?
Aśka

Re: przedszkole

Post autor: Aśka »

Czy ktoś z Was zna bliskościowe żłobki https://www.wioski.co/blog/matematyka ? Szukam opinii, interesują mnie konkretne dwie placówki w Śródmieściu. Zapoznałam się ostatnio z ich ideą i jestem zakochana! Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, może ktoś z Waszych znajomych ma tam dzieci? Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie .
terota

Re: przedszkole

Post autor: terota »

Jeśli szukacie porządnego przedszkola dla swojego dziecka, to polecam http://www.alaikot.pl/. Przedszkole ma miłych wychowawców i dobry plan zajęć dla dzieci więc na pewno wasze dziecko będzie z radością do niego chodzić :)
Gość

Re: przedszkole

Post autor: Gość »

Moje dziecko już skończyło niedawno przedszkole i teraz idzie do szkoły, myślę nad tym czy dobrym pomysłem będzie ubezpieczenie szkolne nnw? Bo sama nie wiem, moja znajoma która ma dziecko w szkole już wykupuje co roku i mówiła że się przydało już nie raz.
ODPOWIEDZ