Przewoźnik godny zaufania

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 133
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Przewoźnik godny zaufania

Post autor: Angelor »

Też czasami macie problemy z wysyłaniem paczek za granicę? Ja już naprawdę nie wiem jaka firma kurierska jest wiarygodna. Ze względu na swoją działalność wysyłam od czasu do czasu cenne przedmioty do Niemiec i za każdym razem jestem w strachu czy dojdą na czas lub w całości. Bardzo proszę, jeśli znacie jakiegoś godnego zaufania przewoźnika, o podanie mi na niego namiarów. Już naprawdę jestem w kropce.
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:18

Re: Przewoźnik godny zaufania

Post autor: pankracy »

Dlatego też ja zanim zaczęłam wysyłać jakiekolwiek paczki za granicę to przede wszystkim sprawdzałam każdą firmę kurierską. I tak trafiłam na tę firmę https://www.speedpack.com.pl/. Są oni w stu procentach godni zaufania a poza tym jak nie do końca wiesz jak prawidłowo zapakować daną paczkę to możesz liczyć na pomoc jej pracowników. Oni powiedzą jak powinno się zapakować paczkę by była bezpieczna podczas transportu
Awatar użytkownika
yulia
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2019, 21:06

Re: Przewoźnik godny zaufania

Post autor: yulia »

Jeśli regularnie wysyłać towary lepiej znaleźć frachtowiec. Będzie to bardziej wiarygodne
Awatar użytkownika
miroslav
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2019, 8:49

Re: Przewoźnik godny zaufania

Post autor: miroslav »

Używam usług frachtownika firmy zammler. ta firma transportuje towary różnymi środkami transportu. Moje przesyłki były w całej Europie i całej Polsce zammler https://www.zammler.com.pl/services/ zawsze Dostarczałem ładunek w tym czasie. nie było problemu.
Awatar użytkownika
Belzer
Posty: 53
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:40

Re: Przewoźnik godny zaufania

Post autor: Belzer »

Coś słyszałam o Speedpack i to chyba faktycznie jedna z najbardziej rzetelnych firm kurierskich. Podobno maj niskie ceny można za ich pośrednictwem wysyłać paczki gabarytowe za granicę. Będę musiała wysłać skuter dla chrześniaka do Irlandii i być może właśnie z ich usług skorzystam. Skoro mają tak dobre opinie to warto. Chłopak z pewnością ucieszy się z prezentu.
Awatar użytkownika
sisters
Posty: 60
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:41

Re: Przewoźnik godny zaufania

Post autor: sisters »

Przewoźników z tego co widziałam jest wielu. Wszystko zależy od tego gdzie chcesz daną paczkę wysłać, bo nie każda firma świadczy usługi na każdym terenie Polski czy też międzynarodowe. Dlatego mi zależało na takiej firmie która nie tylko przewiezie paczki do Niemiec ale także przewozi paczki o większych gabarytach i taka jest firma SpeedPack. Jak dla mnie jedna z najlepszych firm
ODPOWIEDZ