Stłuczka

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Stłuczka

Post autor: Kobieta »

Witam,
czy mieliście kiedyś kolizję lub stłuczkę? Co później zrobiliście z takim uszkodzonym autem? Ja ostatnio trafiłam na skup aut uszkodzonych SZUBIN https://skup-aut-torun.pl/szubin/ i okazało się, że można tam sprzedać samochód nawet w złym stanie technicznym. Może ktoś z Was miał okazję korzystać z takiej możliwości?
gośkaa

Re: Stłuczka

Post autor: gośkaa »

Czasem nawet niewielka stłuczka powoduje, że samochód nie nadaje się do dalszej jazdy czy też w ogóle nie opłaca się go naprawiać. W takim przypadku należy go zezłomować. Tutaj https://autokasacja24.com/auto-zlom-bielsko/ macie namiar na miejsce, gdzie można to zrobić. Oczywiście otrzymacie tam stosowane zaświadczenie, dzięki czemu bez żadnych problemów wyrejestrujecie samochód. Jest to ważne, bo bez takiego zaświadczenia można mieć wiele problemów.
zbigniew22223ą

Re: Stłuczka

Post autor: zbigniew22223ą »

Mojemu kumplowi powiem dzisiaj o tym wątku. Jestem pewny na 100 procent ,że z tego wątku można się dowiedzieć bardzo dużo ciekawych informacji. Te forum jest ciekawie.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
czesiek

Re: Stłuczka

Post autor: czesiek »

Czasami bywa tak, że stłuczka powoduje u nas chęć sprzedania swojego samochodu w takim stanie w jakim jest. Jednak na sprzedaży takiego auta trzeba się choć trochę znać, żeby nie pozbyć się go za dosłowny bezcen. Ja nie mam pojęcia jak to się robi i na jakiej podstawie wycenia się takie samochody więc pomocy w sprzedaży szukałem w internecie. Po przejrzeniu kilku stron o tej tematyce natrafiłem na tą https://autoskupslask.com/auto-skup-katowice/ . Oni skupują również uszkodzone samochody co mnie bardzo ucieszyło.
ODPOWIEDZ