studia podyplomowe

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Adrianuś214444

studia podyplomowe

Post autor: Adrianuś214444 »

Witam, masz problem z wyborem studiów? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... omowe.html znajdziecie ofertę studiów podyplomowych, więc na pewno coś Was zainteresuje. Co sądzicie ogólnie o studiach? Warto na nie iść czy raczej nie?
Jaśka

Re: studia podyplomowe

Post autor: Jaśka »

Mnie też interesują studia podyplomowe. Bytom najlepiej, ewentualnie miasta obok. Znajoma poleciła mi https://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html co Wy myślcie? Ktoś od nas z forum może akurat tam studiuje i mógłby odpowiedzieć na kilka moich pytań? Będę bardzo wdzięczna.

bony sodexo lista sklepów
Zdzisiek78Ś

Re: studia podyplomowe

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Wcale się nie dziwię. Sam również kończyłem prywatne studia podyplomowe na https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplo ... nistracji/. Zaczynałem na publicznej uczelni więc mam porównanie. Uczelnia łączy wszechstronne nauczanie oraz nauczanie specjalistyczne z zagwarantowaniem studentom możliwości zdobywania także wiedzy praktycznej.
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: studia podyplomowe

Post autor: aktywny »

Studia powinniśmy wybierać zgodnie z zainteresowaniami, jeśli szukacie uczelni w Warszawie to na https://vizja.pl/studia-wyzsze/wspolcze ... e,wk8.html znajdziecie zarówno takie kierunki jak stosunki międzynarodowe ale i psychologię, dietetykę, administrację czy informatykę :) Świetni wykładowcy i wysoki poziom nauczania.
Anna85

Re: studia podyplomowe

Post autor: Anna85 »

Z zawodu jestem fizjoterapeutą, rehabilitantem i planuję studia uzupełniające, podyplomowe. Póki co na pewno wybiorę się na kurs neuropsychologia w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Uważam, że to temat bardzo na czasie, pomoże rozwijać wiedzę i zyskać nowe kwalifikacje.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: studia podyplomowe

Post autor: Kobieta »

Moim zdaniem oprócz samych studiów warto również zadbać o swoją znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Jak pewnie wiecie, to podstawa w dzisiejszych czasach. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać organizuje również takie kursy on-line. Myślę, że bez problemu uda Wam się je połączyć ze studiami ;)
Awatar użytkownika
raja33
Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:14

Re: studia podyplomowe

Post autor: raja33 »

Studia to ważny okres w życiu. Warto dobrze wybrać, aby był on owocny i pozwalający na zdobycie konkretnej wiedzy. Dzięki temu znalezienie pracy będzie łatwiejsze, a czas studiów będzie się mile wspominało. Dlatego, tak ważne jest by dobrze przemyśleć swój wybór i postawić na taki kierunek i uczelnię, która nas zadowoli. Tutaj możecie sprawdzić ofertę jednej z uczelni ultswiecie.edu.pl
vianka

Re: studia podyplomowe

Post autor: vianka »

Tak to prawda zgadzam się z tym. I jeśli ktoś planuje poszerzyć swoje kompetencje zdecydowanie powinien rozważyć podyplomowe studia to też opcja na robienie więskzej kariery
stworek

Re: studia podyplomowe

Post autor: stworek »

Jeśli jesteś nauczycielem i szukasz sposobu na poszerzenie swojej wiedzy i kwalifikacji, zapoznaj się z ofertą studiów podyplomowych z pedagogiki specjalnej na https://www.podyplomowka.edu.pl/o-nas. Ten kurs jest w 100% online i ma kontakt na żywo z wykładowcami, więc jest idealny dla zapracowanych nauczycieli.
dyśka

Re: studia podyplomowe

Post autor: dyśka »

Jeśli jesteście po fizjoterapii to bardzo fajnym pomysłem jest osteopatia. Taki kierunek znajdziecie na pewno na Warszawskiej Akademii Medycznej. Międzynarodowa kadra wykładowców, wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk.
michaska

Re: studia podyplomowe

Post autor: michaska »

Studia podypolomowe sa okej, ale moim zdaniem oferta tej szkoly rowniez jest warta rozwazenia https://www.collegium.com.pl/ Skoncentrowanie na praktycznych aspektach zawodu przygotowuje do rynku pracy, jest spory wybór kierunków medycznych
Binka

Re: studia podyplomowe

Post autor: Binka »

Coraz więcej osób wybiera studia prywatne , chcąc mieć jak najlepsze kwalifikację, a także wiedzę w interesujących ich tematach. Niezwykle korzystne rozwiązanie, szczególnie wśród osób, ceniących wysoką jakość. Na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html poznasz wszelkie dostępne możliwości, kierunki takie jak studia dla managera administracji publicznej , a także inne typy studiów dostępnych na ich uczelni.
Alinka

Re: studia podyplomowe

Post autor: Alinka »

A kojarzycie moze tą szkole policealną https://www.collegium.com.pl/ ? Tutaj jest naprawde fajny wybór kierunków takich typowo zdecydowanych z medycyną, duzo osob poleca tą szkole
Minionka

Re: studia podyplomowe

Post autor: Minionka »

Wydaje mi sie, że teraz dosc przyszlosciowym kierunkiem jest fizjoterapia. Obecnie szukam dobrej uczelni i zastanawiam się nad nauką tutaj https://www.wsf.wroc.pl/ , szkoła robi spore wrażenie
ODPOWIEDZ