Studnia

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
darkuś

Studnia

Post autor: darkuś »

Szukam możliwości, jaką jest studnia. Czy macie pomysły, kto może mi to wykonać, w jakim terminie i w jakiej cenie? Będę zobowiązana za wszelkie podpowiedzi. Kolejna sprawa, że tak naprawdę nie wiem, jaka pompa będzie do tego pasować. Czy coś takiego Watermark pompa głębinowa będzie w porządku? Naprawdę zależy mi na waszym zdaniu, dlatego czekam na to , co powiecie.

witamina d przedawkowanie
Boruś

Re: Studnia

Post autor: Boruś »

Ogólnie już samo posiadanie studni jest jak dla mnie czymś bardzo fajnym i muszę przyznać, że ja właśnie z takiego rozwiązania jestem bardzo zadowolony. Z całą pewnością mogę każdemu również polecić sprzęt z firmy https://ogrody24.pl/manufacturer/grundfos gdyż na pewno będzie nam potrzebny. Osobiście jestem zachwycony dokładniej pompą https://ogrody24.pl/wydajnosc-do-100-lm ... zetem.html która spełnia wszelkie moje wymagania.
Mańko

Re: Studnia

Post autor: Mańko »

Faktycznie sama studnia jest jest czymś niezwykle ważnym i ja także zdecydowałem się od razu na taką instalację. Od razu mogę polecić doskonały sklep https://www.dostudni.pl/sklep,5,hydro-v ... ziadz.html gdzie na pewno każdy z nas znajdzie to co mu będzie potrzebne. W sumie ja kupiłem tam pompę głębinową https://www.dostudni.pl/pompa-glebinowa ... d4968.html i już wszystko jest ukończone.
ODPOWIEDZ