studnie głębinowe

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Grześ67

studnie głębinowe

Post autor: Grześ67 »

Witam, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Szukam firmy która buduje studnie bielsko od lat i ma spore doświadczenie. W internecie ciężko znaleźć kogoś profesjonalnego kto zna się na rzeczy, dlatego też nie znalazłem nikogo kto zbudowałby studnie do tej pory. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
boguś

Re: studnie głębinowe

Post autor: boguś »

W zasadzie to temat nie jest mi znany aż tak, ale mam w rodzinie hydraulika, to też całkiem bez wiedzy nie jestem. Chodzi o to, że mimo wszystko warto szukać rozwiązań, które będą najlepsze. I ja wiem na przykład, ze te https://www.dambat.pl/ pompy to naprawdę rzetelna i fachowa robota. Do studni idealne.
Oluś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Oluś »

Jak najbardziej studnie głębinowe są niezwykle ważne i moim zdaniem jeśli już ją budujemy to także korzystajmy z dobrych urządzeń. Jednymi z nich są wyłączniki ciśnieniowe https://ogrody24.pl/akcesoria/wlaczniki-cisnieniowe i ja również takich elementów u siebie używam. Dokładniej jest to wyłącznik LCA 2 https://ogrody24.pl/wlaczniki-cisnienio ... acuum.html który bez problemu obsłuży pożądane ciśnienie.
ODPOWIEDZ