t-shirt z nadrukiem

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
Henioś83144

t-shirt z nadrukiem

Post autor: Henioś83144 »

Hej, wykonywaliście kiedyś nadruki na odzieży? Wiecie może, która firma wykonuje t-shirt z nadrukiem kraków? Nie mogę zdecydować się na żadną firmę, dlatego też wolałbym skorzystać z czegoś polecanego a zarazem nie drogiego. Co sądzicie o tego typu firmach? Warto korzystać z ich usług?
bronisławk

Re: t-shirt z nadrukiem

Post autor: bronisławk »

Ekologiczne torby i koszulki zamówiłem w firmie https://naszenadruki.pl/ gdzie oferują wysoką jakość nadruków i szybkie realizacje wysyłek. Jakość nadruku jest wysoka i można spokojnie prać w pralce bez ryzyka, że coś się stanie. Serdecznie polecam :)
Piłkarz_

Re: t-shirt z nadrukiem

Post autor: Piłkarz_ »

Jestem trenerem dziecięcej drużyny piłkarskiej, ostatnio również szukałem firmy, która by mi mogła zaoferować nadruki na koszulkach. Znalazłem firmę, która w asortymencie miała modele odzieży piłkarskiej wykonane z delikatnych, oddychających oraz szybkoschnących tkanin, które przepuszczają powietrze oraz gwarantują wygodę, jak i swobodę ruchu. Mianowicie firma https://www.reflect.pl/druk_na_odziezy.html wykonała mi naprawdę wysokiej jakości nadruk na koszulkach oraz spodenkach dla dzieciaków.
ODPOWIEDZ