wyposażenie samochodu

Masz ochotę pogadać o czymś poza zdrowiem i sportem? Chcesz się podzielić swoimi zainteresowaniami? Zajrzyj tutaj.
części22

wyposażenie samochodu

Post autor: części22 »

Ja polecam sobie przygotować zestaw podstawowy do naprawy samochodu. Ja się cieszę, że miałam taką mozliwość wczesniej zakupić sobie w sklepie https://autofit.pl/kontakt/ zestaw taki podstawowy, Polecam bardzo zakupić sobie takie sprzęty bo gdy samochód albo bedziemy potrzebowali szybkiej naprawy opon bezdętkowych to na pewno znajdziecie.
Łukasz

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: Łukasz »

Gdybyście potrzebowali też środki do ochrony lakieru to znajdziecie je tu https://dbamyoauto.pl/ochrona-lakieru/ Szczególnie w okresie zimy mogą się przydać.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: Kobieta »

Jeśli chodzi o wyposażenie samochodu terenowego, to na pewno powinna się tam znaleźć wyciągarka samochodowa. Jeśli chodzi o liny do takich wyciągarek, to można je zamówić na przykład w sklepie internetowym https://terenowiec.pl/pl/175-liny-syntetyczne-na-metry. Polecam, bo ceny nie są tam wygórowane ;)
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: żabek »

Wszystko zależy tak naprawdę od tego gdzie i jaki samochód się kupuje. Decydując się na jeden z modeli Porsche Centrum Sopot wyjechałem z salonu autem w pełni wyposażonym. Na etapie konfigurowania wybierałem co bym chciał mieć w swoim wozie. Co do niektórych rozwiązań to naprawdę jestem pod wrażeniem. Chociaż nie ma się co dziwić, w końcu to Porsche.
Policzankowśki

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: Policzankowśki »

Przede wszystkim samochód musi być wyposażony w takie rzeczy, które polepszą jego bezpieczeństwo na drodze.
gośka

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: gośka »

Wyposażenie samochodu to jedno. Natomiast ja jestem zdania, że o samochód trzeba również odpowiednio o niego dbać. Ja szukałam dobrej jakości szamponów do samochodu i zdecydowałam się na zakup tego, który znalazłam na stronie https://autonablask.pl/ranking-szampono ... samochodu/ . W ofercie znalazłam naprawdę całe mnóstwo zarówno kosmetyków, jak i chemii samochodowej więc jeszcze nie raz do nich zajrzę.
miłka

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: miłka »

gośka pisze: ↑28 sty 2021, 19:17 Wyposażenie samochodu to jedno. Natomiast ja jestem zdania, że o samochód trzeba również odpowiednio o niego dbać. Ja szukałam dobrej jakości szamponów do samochodu i zdecydowałam się na zakup tego, który znalazłam na stronie https://autonablask.pl/ranking-szampono ... samochodu/ . W ofercie znalazłam naprawdę całe mnóstwo zarówno kosmetyków, jak i chemii samochodowej więc jeszcze nie raz do nich zajrzę.
o super, sprawdzę sobie!
__________
miernik grubości lakieru
Awatar użytkownika
mac
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 22:02

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: mac »

gośka pisze: ↑28 sty 2021, 19:17 Wyposażenie samochodu to jedno. Natomiast ja jestem zdania, że o samochód trzeba również odpowiednio o niego dbać. Ja szukałam dobrej jakości szamponów do samochodu i zdecydowałam się na zakup tego, który znalazłam na stronie . W ofercie znalazłam naprawdę całe mnóstwo zarówno kosmetyków, jak i chemii samochodowej więc jeszcze nie raz do nich zajrzę.
Jeszcze potem dobrze użyć środek do zabezpieczenia karoserii np. https://shiningcar.pl/konserwacja/shiny ... sing-500ml
Awatar użytkownika
karynka
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2019, 13:24

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: karynka »

W samochodzie bez wątpienia powinny się także znaleźć kosmetyki które pomogą nam utrzymać samochód w dobrym stanie. Ja postawiłam na takie z https://showcarshine.pl/ . Bardzo fajnie się sprawdzają i nie muszę z każdą rysą martwić się, że mąż się na mnie wkurzy i będzie zły. Bo wszystko uda mi się odpowiednio zakryć lub usunąć.
Kalarepełka

Re: wyposażenie samochodu

Post autor: Kalarepełka »

Tak kosmetyki i różnego specyfiki do samochodu są bardzo ważne, sama często kupuje na https://superwipes.pl/ Mają tam bardzo dobre czyściki jak i profesjonalne płyny do czyszczenia samochodów wnętrz, do czyszczenia felg, ogólnie bardzo duży wybór. Warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ