Joblife – Świat Pracownika

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Krzyś

Joblife – Świat Pracownika

Post autor: Krzyś »

Cześć!

Ja polecam sprawdzić portal tematyczny: Joblife. Znajdują się tam różnego rodzaju informacje związane z gospodarką i przemysłem. Poruszane są takie tematy jak prawa pracowników, kodeks pracy, bezpieczeństwo i higiena w zakładzie pracy lub odszkodowania czy też ubezpieczenia od wypadku przy pracy. Sporą część serwisu zajmują obszerne wpisy na temat średnich zarobków wśród pracowników popularnych branż.

Ponadto w serwisie odnajdą się również fascynaci zdrowego odżywienia oraz fani fitness. Polecane są chociażby bogate w wiedzę artykuły przedstawiające wpływ konserwantów oraz dodatków do żywności na nasze zdrowie. To jednak nie wszystko! Joblife to także interesujące artykuły na medal, opisujące w drobnych szczegółach wydarzenia historyczne, takie jak wybuch w Czarnobylu. Każdego tygodnia pojawiają się dziesiątki nowych artykułów branżowych, tworzonych przez doświadczonych redaktorów o szerokim spektrum zainteresowań. Odwiedź serwis tematyczny Joblife.pl już teraz!

tadeusz nowak nowy sącz
Piotr Świder

Re: Joblife – Świat Pracownika

Post autor: Piotr Świder »

Oczywiście pracownik powinien znać swoje prawa. Z kolei pracodawca powinien mu zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy. Dlatego tak ważna jest dobrej jakości odzież robocza. Nie wiem czy wiecie, ale taka taśma uszczelniająca szwy http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_s ... nia-szwow/ zwiększa trwałość ubrań roboczych. Zawsze sprawdzam czy zamawiana odzież dla pracowników ją ma.
Krzyś

Re: Joblife – Świat Pracownika

Post autor: Krzyś »

Ja tam lubię czytać artykuły z bloga https://atlaswork.pl/blog.php. Tam prócz artykułów dla pracowników, można też znaleźć wiele ciekawych informacji dla pracodawców, więc obie strony mogą się dowiedzieć sporo pożytecznych rzeczy, zarówno jeśli chodzi o prawa pracowników, jak i pracodawców.
ODPOWIEDZ