Meble - stacjonarnie czy internet?

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Łoseni

Meble - stacjonarnie czy internet?

Post autor: Łoseni »

Gdzie kupujecie meble? Stacjonarne salony meblowe czy raczej przez internet? Ja w tym temacie jestem chyba tradycjonalistką, kiedy ostatnio chciałam kupić meble do pokoju dziennego, pojechałam obejrzeć na żywo, do salonu Meble Krysiak.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Meble - stacjonarnie czy internet?

Post autor: Kobieta »

Ja ogólnie wolę kupować meble przez internet, ponieważ zazwyczaj uda mi się trafić w takich sklepach on-line na coś bardzo oryginalnego, ładnego, a przy tym wcale niedrogiego ;) Ostatnio na przykład szukałam jakiś designerskich puf do mojego salonu i udało mi się trafić na bardzo fajne w e-sklepie meblowym https://www.edinos.pl/pufa-okragla-welu ... -niebieska. Jak Wam się one podobają?
czubówna

Re: Meble - stacjonarnie czy internet?

Post autor: czubówna »

No pewnie że przez internet. Jest taniej o kilkaset złotych. Można kupić meble lepszej jakości za kwotę którą by się wydało w sklepie stacjonarnym na najtańsze. My kupiliśmy w super cenie extra meble z kolekcji Elwiners https://www.efernando.pl/197-kolekcja-elwiners. Świetne są, bardzo nowoczesne i eleganckie.
Zośka

Re: Meble - stacjonarnie czy internet?

Post autor: Zośka »

W sumie ja nie mam problemu z tym aby zamawiać meble przez internet i również całkiem niedawno to robiłam. Mianowicie szukałam mebli hotelowych i w końcu w sklepie https://dominova.com.pl/meble-do-hoteli-cat-181 bez najmniejszego problemu je znalazłam. Oczywiście bardzo ważną kwestią jest sama jakość wykonana takich mebli.
ODPOWIEDZ