Odlewki perfum

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Płoo

Odlewki perfum

Post autor: Płoo »

Wiecie, że są takie perfumerie online, jak np. Kalaaps (którą swoją drogą z czystym sumieniem polecam) gdzie można kupić odlewki perfum? Fajna opcja, żeby sobie na przykład przetestować jakiś zapach, jego trwałość itp.
ktoś

Re: Odlewki perfum

Post autor: ktoś »

Odlewki czyli testery tak? To dobra opcja żeby przekonać się, czy nieznany nam dotąd zapach się spodoba, niemniej jednak nie jedyna. Ja się nauczyłem od żony żeby przed zakupem większego flakonika zajrzeć na jakiegoś bloga tematycznego, który opisuje produkt możliwie najbardziej obiektywnie. Aktualnie rozglądam się za ciekawą fuzją orzeźwiających aromatów i na stronce
https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/v ... blue-jeans poczytałem co nieco o kompozycji Blue Jeans od Versace . Akcenty cytrusowe , drzewne, przyprawowe , kwiatowe...bardzo bogaty bukiet. Myślę, że nie zaryzykuję zbyt wiele jeśli porwę się na zakup buteleczki 75 ml.

repelent na kleszcze dla ludzi
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Odlewki perfum

Post autor: Kobieta »

A skoro już o perfumach mowa, to czy któraś z Was zamawiała kiedyś dla siebie jakiś zapach z oferty na stronie internetowej https://perfumetki.pl/perfumy-damskie? I jak wrażenia? Bo ja widziałam, że mają tam naprawdę spory wybór, ceny też wydały mi się całkiem ok... a Wy co sądzicie o tej perfumerii?
ODPOWIEDZ