Ogrzewanie gazowe czy ....

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Górnik34

Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Górnik34 »

Sposobów na ogrzanie domu jest przynajmniej kilkanaście. Wybierać można spośród różnych technologii, urządzeń i rodzaju wykorzystywanego paliwa. W ogromie możliwości, warto postawić na rozwiązania ekonomiczne, bezobsługowe i przy okazji przyjazne dla środowiska naturalnego. Jakie waszym zdaniem ogrzewanie będzie najlepsze ?
basiuś

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: basiuś »

Ja ostatnio zdecydowałam się na ogrzewanie gazowe w domu . O pomoc w zainstalowaniu zgłosiłam się do tej firmy tutaj http://lpgdirect.pl/ . LPG-DIRECT oferuje zarówno nowe, jak i używane zbiorniki LPG – naziemne oraz podziemne o pojemnościach 2700l, 4850l, 6400l.
Różowa Pantera

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Różowa Pantera »

Myślę ,że ogrzewanie jest najlepszym z możliwych rozwiązaniem.Jeśli uzbroimy naszą kotłownię w odpowiednie urządzenie i zostanie wszystko wykonane ze sztuką, będziemy cieszyć się bezpiecznym i tanim ogrzewaniem domu.Bardzo atrakcyjną ofertę na kotły gazowe przedstawiła firma De Dietrich - https://www.instalacjebudowlane.pl/9510 ... r=spalania .To gazowe kotły kondensacyjne z zamkniętą komorą spalania.W tym właśnie tkwi ich przewaga.
Awatar użytkownika
luizka
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:44

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: luizka »

A ogrzewanie na podczerwień? Myśleliście o nim? Ekologiczne, skuteczne, wydajne, idealne dla alergików - to tylko niektóre zalety. Nie ma też problemu z materiałami do wykonania takiej instalacji. Firma Cronos robi na przykład promienniki i inne akcesoria. Tu new-electric.pl można kupić ich produkty. Poczytajcie o takim sposobie ogrzewania.
Grześ

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Grześ »

Tak ja również jestem zdania, że ogrzewanie gazowe jest bardzo fajnym pomysłem i posiadam je zarówno u siebie w firmie jak i w domu. Należy także wiedzieć, że można w fajny sposób obniżyć rachunki za gaz w firmie i warto to na pewno zrobić. Wystarczy skorzystać z oferty od https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/i jak dla mnie był to znakomity wybór.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Kobieta »

Same ogrzewanie to jeszcze nie wszystko. Jeśli chcecie mieć naprawdę ciepło zimą w domu, to polecam zainwestować w tak zwane kurtyny powietrzne. Możecie je zamówić na przykład w firmie https://czystyklimat.pl/122-kurtyny-powietrzne. Udzieli Wam ona również profesjonalnego doradztwa w tym zakresie.
koral

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: koral »

A nie lepiej postawić na pellet? Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest stawianie na ekologię. Tutaj https://epellety.pl znajdziecie pellet Lava, który od lat ma te same parametry. Jest o super sprawa, bo nie trzeba zamienić ustawiań pieca.
danuśka

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: danuśka »

Powiem wam, że ja zastanawiam się nad tym by postawić na ogrzewacze wody przepływowe . Widziałam, że firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę i przede wszystkim jesli chodzi o koszty to nie są one jakieś wysokie.
Awatar użytkownika
raja33
Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:14

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: raja33 »

Może warto jest rozważyć także montaż wkładu kominowego. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści, wpływa na ilość ciepła w naszym domu, a także daje nam bezpieczeństwo. Na rynku znajdziemy wiele firm, które oferują tego typu rozwiązania, a także pomogą nam wybrać najbardziej odpowiedni wkład kominowy dopasowany do ogrzewania w naszym domu. Tutaj https://jawar.com.pl/kategoria-produktu ... -kominowe/ znajdziesz ofertę jednej z takich firm.
Bazyl

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: Bazyl »

Dobór odpowiedniej krzywej grzewczej jest kluczowy dla systemów ogrzewania podłogowego. Ze względu na specyfikę tego rodzaju ogrzewania, niezbędne jest precyzyjne dostosowanie temperatury wody do warunków zewnętrznych. Informacje o tym, jak odpowiednio dobrać krzywą grzewczą dla ogrzewania podłogowego, można znaleźć tutaj: https://leszno24.pl/pl/651_artykuly-spo ... wania.html i dzięki temu możliwe jest uzyskanie komfortu cieplnego przy optymalnym zużyciu energii.
baczek

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: baczek »

Jeśli chodzi o ogrzewanie domu, z pewnością można sprawdzić rury do podłogówki. Uważam, że TERMO PE-RT firmy Termolit to świetny wybór do tego typu ogrzewania. Bez wątpienia jest to warte rozważenia przy podejmowaniu decyzji.
ankaa

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: ankaa »

Ostatnio dowiedziałam się, że świetnym rozwiązaniem w kwestii ogrzewania domu są pompy ciepła. Znalazłam wiele produktów dostępnych na rynku, które nie tylko cechują się wysoką jakością, ale także atrakcyjnymi cenami. Jeśli zastanawiasz się nad nowym systemem grzewczym, to pompy powietrzne ciepła mogą być doskonałą opcją dla Ciebie.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:55

Re: Ogrzewanie gazowe czy ....

Post autor: foxi »

Ogrzewanie gazowe czy węglowe? O takiej alternatywie, już raczej nikt dzisiaj nie myśli. Jedną z opcji jaka jest brana pod uwagę jest wydajne ogrzewanie elektryczne .Przewagą ogrzewania elektrycznego nad innymi rodzajami jest fakt ,że działają natychmiast po ich uruchomieniu, są też ekologicznym rozwiązaniem co także nie jest bez znaczenia w dzisiejszych czasach.
ODPOWIEDZ