Portal o zdrowiu

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Awatar użytkownika
anitael
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2019, 22:33

Portal o zdrowiu

Post autor: anitael »

Może ktoś z Was będzie zainteresowany portalem o zdrowiu? Sprawdźcie sobie http://badania-zdrowie.pl - jest dużo ciekawych porad, wskazówek, informacji na temat badań, profilaktyki zdrowotnej itp. Warto zgłębiać wiedzę na temat zdrowia, szczególnie w tych czasach. Trzeba dbać o odporność i się wysypiać moim zdaniem to jest najważniejsze.
Kaźka

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: Kaźka »

Tego typu portale i artykuły o zdrowiu z pewnością są bardzo przydatne i dostarczają nam mnóstwa ciekawych informacji. Można się z nich na przykład dowiedzieć co stosować na przeziębienie, rany czy afty w gardle. W ten sposób kiedy zajdzie taka potrzeba można szybko zadziałać i powrócić do zdrowia.
Awatar użytkownika
raamko
Posty: 289
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:05

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: raamko »

Sporo czytam takich portali o zdrowiu, dużo ciekawostek i tak ostatnio trafiłem na https://lifevac.pl/ wiedzieliście, że istnieje takie urządzenie do pierwszej pomocy przy zakrztuszeniu? Ja nie miałem pojęcia, ale w myśl przezorny zawsze ubezpieczony zrobię zamówienie. Nigdy nie wiadomo co może nas w życiu spotkać...
Awatar użytkownika
lola0
Posty: 148
Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:35

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: lola0 »

z wiekiem jednak jest nam coraz trudniej aby byc zdrowym. Seniorzy wielu rzeczy juz nie sa w stanie samodzielnie wykonac - na szczescie sa takie miejsca jak domy seniora. Ostatecznie tez mieliśmy problemy z nasza babcię zapisaliśmy ją do domu seniora http://podtopolami.eu
jąm

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: jąm »

Ja czytam wiele stron kobiecych, ale także i poradników w gazetach. Wszystko dlatego, że zdarzył mi się stan zapalny pochwy po porodzie i ja nie wiem, jak to leczyć. Mój lekarz na urlopie, a inny nie chce przyjąć, bo koronawirus wszędzie. Nie wiem, co to będzie, jak to będzie, ale jakoś muszę sobie poradzić. :o
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: dedef »

Dla każdego z nas, zdrowie jest najważniejsze. Warto na pewno zwrócić uwagę na kwestie dopasowania do naszych potrzeb, a także konkretnych okoliczności. Jeśli więc zmagamy się z problemem jakim jest ubytek słuchu znalezienie odpowiedniego lekarza czy pomocy jest kluczem. Dobrze jest zatem obserwować zmiany zachodzące w naszym ciele i bacznie się im przyglądać.
Paweł

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: Paweł »

Świetna strona to http://testynakoronowirusa.plikoschron.pl/ , znajdziecie tam najnowsze informacje na temat rodzajów i działania testów, metody ochrony przed wirusem, oraz tego, jakie istnieją powikłania po chorobie. Myślę, że każdy z nas powinien posiadać taką wiedzę, bo jest ona niezbędna w czasach, w których przyszło nam funkcjonować.
Awatar użytkownika
mac
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 22:02

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: mac »

Paweł pisze: ↑17 lut 2021, 22:41 Świetna strona to , znajdziecie tam najnowsze informacje na temat rodzajów i działania testów, metody ochrony przed wirusem, oraz tego, jakie istnieją powikłania po chorobie. Myślę, że każdy z nas powinien posiadać taką wiedzę, bo jest ona niezbędna w czasach, w których przyszło nam funkcjonować.
Niestety, jeśłi chcemy ami wykonać test, to musimy sporo zapłacić. Profilaktycznie dobrze jest się odpowiednio zabezpieczyć wychodząc z domu np. stosując maseczki https://dragonmask.pl/blog/maska-antywi ... onawirusem
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 283
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:55

Re: Portal o zdrowiu

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,zastanawiam się nad wykupieniem pakietu medycznego. Czy uważacie,że to dobry pomysł? Chętnie poznam wasze opinie na temat tych pakietów h[url]ttps://hms-assistance24.com/pakiety-medyczne,15,pl[/url] Mam małe dzieci o które wyjątkowo trzeba się troszczyć, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ