Sieć salonów fryzjerskich w Warszawie - Haircut Express.

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
Haircut Express

Sieć salonów fryzjerskich w Warszawie - Haircut Express.

Post autor: Haircut Express »

Sieć salonów fryzjerskich w Warszawie - Haircut Express.
Porady od sieci salonów "Haircut Express" dla klientów, którzy zamierzają zmienić kolor włosów.
Zaleca się zapoznanie z profesjonalistami.
Warszawa ma świetne studio fryzjerskie "Haircut Express".
1.Włosy są w pewnym sensie ramką Na twarz. Zbadaj swoją twarz przed lustrem w jasnym świetle bez makijażu i powiedz: "będę prawdomówna i bezstronna wobec siebie":
- Jaki odcień ma Twoja skóra?
- Jakiego koloru są Twoje oczy? Czy włosy są z nimi w harmonii?
- Jakiego koloru są Twoje brwi (nie jest to czynnik decydujący, można je pomalować).
- Zadaj sobie pytanie: "czy mój kolor włosów jest dla mnie odpowiedni?". Jeśli odpowiedź brzmi " tak " i wszystko Ci odpowiada – nic nie możesz zmienić. Jeśli odpowiedź brzmi " NIE " lub po prostu pragniesz zmian, przejdź do następnego etapu.
2.Nowoczesne techniki barwienia otwierają przed tobą wiele możliwości. Eksperymentuj dla przyjemności. Jedyne zastrzeżenie: bardzo krótkie, proste włosy z reguły nie pasują do pasemek-włosy będą wizualnie przypominać skórę lamparta. W przeciwnym razie-do przodu.
3.Ważny punkt: wybór mistrza. Po przybyciu do salonu "Haircut Express" zwróć uwagę na personel. Jeśli lubisz fryzury i kolor włosów pracowników, prawdopodobnie będziesz zadowolony z tego, co się z tobą stanie. Aby uzyskać Bezpieczeństwo, możesz udać się na krótką konsultację z kilkoma mistrzami jednocześnie. Posłuchasz wszystkiego, co mają do powiedzenia, zważ wszystko i podejmiesz decyzję.
4.Zabierz ze sobą zdjęcia z odcieniem swoich marzeń. Z opisem w słowach często pojawiają się nieporozumienia, a mistrz może cię źle zrozumieć.
5.Poproś o przymierzenie peruk lub treski, jeśli to możliwe. Mogą nie pasować lub fryzura może nie być taka sama, ale będziesz mieć ogólne wrażenie.
6.Siedząc na krześle w salonie "Haircut Express", szczerze powiedz mistrzowi o wszystkim, co robiłeś z włosami: rozjaśniałeś, odmalowywałeś, kręciłeś…
7.Od razu wyjaśnij, ile pieniędzy będziesz musiał wydać na to, co Ci polecają. Dowiedz się, jak być, jeśli nowy kolor ci się nie podoba. Czy można go natychmiast naprawić w salonie "Haircut Express", czy też będziesz musiał z nim"żyć" przez jakiś czas. W ten sposób zaoszczędzisz sobie nieprzyjemnych niespodzianek.