Szkoła tuż tuż

Strony, serwisy, miejsca w sieci - polecenia, rekomendacje.
igła

Szkoła tuż tuż

Post autor: igła »

Od września dzieciaki idą do szkół. Na ostatni gwizdek udało mi się zakupić podręczniki w tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/oblicza-geo ... 07752.html . Muszę przyznać, że mają bardzo tanie podręczniki. Jeżeli szukacie dobrych cen, to warto tam zajrzeć. Poza podręcznikami można kupić sporo książek.
danutuś

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: danutuś »

Szkoła tuż tuż , trzeba więc zaopatrzyć je w przybory szkolne . Zamówiłam dla mojej córki walizkę na kółkach 2w1 About Friends Szynszyla różowy tutaj https://www.bee.pl/ . Stelaż z kółkami posiada wysuwaną rączkę z regulacją wysokości, dzięki czemu można go łatwo dopasować nawet do wzrostu małego dziecka.
Miś77

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: Miś77 »

Wejdzcie na https://chocolissimo.pl i zobaczcie jaka maja super ofertę. Czekoladowe auta, smartphony, pady do gier to mega fajne propozycje na prezent z okazji rozpoczęcia szkoły czy też kolejnej klasy. Dla dzieciaków to z pewnością będzie spora frajda <3 to jest moj pomysl na slodki podarunek
ogórek809

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: ogórek809 »

Witam,co sądzicie o wyborze liceum? Zalezy mi na tym,by wybrac odpowiednie liceum dla swojego syna. Czy uważacie,ze tod obry pomysł? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum Co o tym sądzicie?
helisś

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: helisś »

Czy w szkołach u waszych dzieci obowiązują mundurki? U moich tak. Ostatnio szukaliśmy nowej firmy, która zajmie się uszyciem takich mundurków i zdecydowaliśmy się na współpracę z https://www.hero-collection.com.pl/mundury/szkolnictwo - chciałam wam ich gorąco tu polecić, bo jestesmy niezmiernie wszyscy (rodzice i dzieci) zadowoleni z jakości dostarczonych mundurków!
flisa4

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: flisa4 »

Uważam, że warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja . Jest tam bowiem namiar na fundację, która oferuje różne programy edukacyjne. Dzięki temu wyrównują różnice w edukacji dzieci. Oferują wsparcie nie tylko uczniom, ale również nauczycielom.
Maćko3

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: Maćko3 »

Trzeba się dobrze przygotować do szkoły oczywiście, a najważniejszy wybór to sam wybór szkoły co nie. Wiadomo, że nie jest to nic prostego, szczególnie jeżeli tak jak ja mieszkacie w większych miastach i wybór jest bardzo duży. Ja byłam pewna co do jednego - do tego że zapisze córkę do prywatnej szkoły, te mają bardzo dobre oferty edukacyjne, w większości przypadków. Z Te Vizji Ochota jestem bardzo zadowolona i mogę polecić tą placówkę każdemu rodzicowi. Jest ekstra!v
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: dedef »

Nauka programowania dla dzieci to mega opcja, bardzo rozwijające są takie zajęcia no i przede wszystkim dzieci to naprawdę szybko chłoną. Tutaj jest bardzo fajny kurs python dla dzieci- https://instakolko.pl/programowanie-w-p ... la-dzieci/, można wykupić jako dodatkowe zajęcia. Bardzo ciekawa opcja.
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 277
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:02

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: fitka »

Jaką szkołę wybraliście dla swoich pociech? Jeżeli wasze dziecko boryka się np z autyzmem, to dobrze byłoby wybrać szkołę terapeutyczną. Wiem, że http://www.centrum-terapii.pl/szkoly-promitis/ cieszy się naprawdę dobrą renomą - sprawdźcie to.
Gość

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: Gość »

Szkoła się zbliża dlatego też warto pamiętać żeby wykupić dla naszych dzieci ubezpieczenie szkolne. W sieci ofert znajdziecie dużo, patrzcie przede wszystkim na warunki które obejmuje polisa no i też na jej cenę.
Gość

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: Gość »

Co do szkoły i naszych dzieci to ja jednak wam zalecam aby wykupić ubezpieczenie szkolne. TU https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ macie całkiem fajną ofertę na takie które działa cały rok więc jak coś się wydarzy to dostaniecie odszkodowanie.
Ranko9

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: Ranko9 »

Dobrze jest wstrzelić się w rynek i jego zapotrzebowanie. Zdecydowanie w tym wypadku ważne jest, aby wybrać odpowiedni kierunek, który obecnie jest potrzebny. Możliwe, że studia magisterskie w Wałbrzychu są najlepszym i najciekawszych rozwiązaniem. Polecam skorzystać ze strony https://www.ans.edu.pl/
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 204
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:03

Re: Szkoła tuż tuż

Post autor: sonia »

Jeżeli jakieś dziecko zmaga się z zaburzeniami przetwarzania słuchowego, to warto jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki zapewnić dziecku zajęcia przyczyniające się do rozwoju. Polecam w pierwszej kolejności zajrzeć na stronę https://www.eisystem.pl/blog/przetwarza ... czenia-n96 gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ