Jakie szelki dla psa wybrać?

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
AnnaM

Jakie szelki dla psa wybrać?

Post autor: AnnaM »

Hej,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego jakie szelki dla szczeniaka owczarka niemieckiego wybrać, aby były wygodne, funkcjonalne i jednocześnie nie ograniczały mu ruchów podczas spaceru. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc i oczywiście mam nadzieję, że podzielicie się spostrzeżeniami z własnych spostrzeżeń bo wiem że jest sporo dostępnych typów. No i też znacząco różnią się ceną. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc!
DominikaRoz

Re: Jakie szelki dla psa wybrać?

Post autor: DominikaRoz »

Na pewno warto poświęcić więcej uwagi na ich wybór pod względem rasy psa i jednocześnie odpowiedniego rozmiaru, na pewno jest to opcja dużo lepsza nić smycz i dlatego też jeśli szukasz konkretnych opcji w tym zakresie, jak szelki dla psa to zajrzyj na https://www.ceneo.pl/Szelki-dla-psow gdzie konkretnych propozycji zdecydowanie nie brakuje i też można od razu wyszukać najkorzystniejsze oferty oraz sprawdzić konkretne opinie. Dlatego też warto mieć te możliwości na uwadze, na pewno super opcją są zdecydowanie szelki bezuciskowe. Pozdrawiam!
anielka

Re: Jakie szelki dla psa wybrać?

Post autor: anielka »

Jesli szelki dla psa, to tylko i wylącznie guardy, są najlepsze. https://kissthedog.pl/collections/szelki-guard-dla-psa tutaj szyją wszystko na miejscu i dają dozywotnią gwarancję na swoje produkty
ODPOWIEDZ