Medycyna

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
fendaso
Posty: 453
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:19

Medycyna

Post autor: fendaso »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://fixback.pl/odpowiedzialny-biznes-czyli-jaki/
amiś944222

Re: Medycyna

Post autor: amiś944222 »

Mam w planach wziąć się za swoje zdrowie, no i przyznam szczerze, że jak najbardziej pomaga w tym internet, bo można poznać wiele cennych informacji. Dla mnie bardzo fajnym portalem jest http://medycynaporady.pl/ , bo znajdziecie tam wiele różnych tematów dotyczących zdrowia.
hiczungł

Re: Medycyna

Post autor: hiczungł »

Ostatnimi czasy coraz popularniejsza staje się medycyna ekologiczna. Także i ja nieco dowiedziałam się na ten temat, przy szperaniu wpadłam na ofertę https://www.ekologia-medyczna.eu/oferta ... kologiczna . Jest to sprawdzony sposób na wspomaganie zdrowia i odporności przy wykorzystaniu naturalnych kuracji. W tym gabinecie przeprowadzono dla mnie solidne leczenie tego typu.
fliś

Re: Medycyna

Post autor: fliś »

A tutaj https://mediccentre.pl/artykul/czy-pryw ... yty-domowe już zaglądaliście? Jest tam bowiem ciekawy i praktyczny artykuł na temat pakietów medycznych. Między innymi można się tam dowiedzieć czy taki prywatny pakiet zapewnia również wizyty domowe. Wiele osób korzysta z tego typu rozwiązania. Pomyślcie o tym.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
monka
Posty: 215
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:14

Re: Medycyna

Post autor: monka »

Medycyna to dla mnie coś na co wydaję dużo bo chcę mieć prywatną opiekę medyczną bo taka jest najlepsza. Wiem że jestem wtedy w dobrych rękach. Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-zoliborz/laryngo ... -zoliborz/ będę szła do laryngologa bo mi polecono tą przychodnię, zobaczymy jak wyjdą wyniki.
ODPOWIEDZ