Monter - praca

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Monter - praca

Post autor: dedef »

Podstawą pracy każdego montera są dłonie. Warto więc o nie zadbać porządnie i od początku swoich dokonań pracowniczych. Dzięki temu nie będzie pogłębiać się tego niezwykle trudnego problemu. Podstawą jest tu wykorzystanie odpowiednich narzędzi chroniących. Rękawice monterskie od http://levelsc.pl/rekawice-monterskie/ to pewność i najwyższą jakość w tym wydaniu. Twoje dłonie najpewniej Ci za to podziękują.
Awatar użytkownika
sawina
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:27

Re: Monter - praca

Post autor: sawina »

A na tym portalu https://bydgoszcz.geopraca.pl/oferty-pracy/bydgoszcz/ szukaliście już pracy? Jeśli nie, to naprawdę warto sobie tam zerknąć i przejrzeć różne propozycje. Jest tam wiele różnych ofert. Portal jest niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim intuicyjny. Są tam propozycje również z urzędów pracy. Nie trzeba więc przeglądać wielu stron.
Awatar użytkownika
Gvi56ewq
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:23

Re: Monter - praca

Post autor: Gvi56ewq »

ile można w niej zarobić?
-
promocje
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 40
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:21

Re: Monter - praca

Post autor: Saskia »

sawina pisze: ↑28 maja 2020, 23:13 A na tym portalu szukaliście już pracy?
Na tym akurat nie, bo wolę ten: https://megapraca.pl/praca-dla-montera , gdzie oferty są pogrupowane profesjami, więc akurat pracę dla montera bardzo łatwo namierzyć.
W dodatku jest na bieżąco aktualizowany, więc oferty są pewne, aktualne i doskonale opisane. To daje mi pewność, że znalezienie zatrudnienia potrwa realnie dość krótko i będzie po prostu skuteczne.
Awatar użytkownika
Konisziła
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:27
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Monter - praca

Post autor: Konisziła »

Praca montera potrafi być bardzo opłacalna. Pamiętaj, żeby mieć coś porządnego, żeby nosić sprzęt, żeby się nie poniszczył. Myślę, że najlepiej sprawdzą się polskie torby, są z porządnych materiałów i mogą posłużyć na lata.
Szczecin free-sport.pl
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Monter - praca

Post autor: Kobieta »

Myślę, że warto wyjechać do takiej pracy za granicę ;) W ten sposób na pewno będziecie mieli szansę na większy zarobek ;) Ostatnio widziałam oferty takiego zatrudnienia we Francji na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-francja/. Polecam je sobie poprzeglądać ;)
ODPOWIEDZ