Nauka polskiego

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Nauka polskiego

Post autor: Kobieta »

Witajcie,
jakie macie skuteczne sposoby na naukę języka polskiego jako obcego? Czy ktoś z Was korzystał może z kursu, o którym mowa na stronie internetowej https://startpolish.pl/seria-start/? I jak wrażenia? Ile czasu zajęła Wam nauka, abyście mogli się porozumieć w języku polskim?
kinguś

Re: Nauka polskiego

Post autor: kinguś »

Język polski wcale nie należy do łatwych przedmiotów , moje dziecko zawsze miało z nim problem. Kupowałam mu dodatkowe podręczniki do nauki w domu pt " Radosne dyktanda klasa 3 " z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .Dyktanda są ułożone od najprostszych do najtrudniejszych, z wyraźną skalą trudności. Dodatkowo do każdego humorystycznego tekstu zamieszczono krzyżówkę, która zawiera słowa z dyktanda, dzięki czemu można je lepiej utrwalić.
Delfii8

Re: Nauka polskiego

Post autor: Delfii8 »

Co powiesz na skuteczny i dobrze dopasowany do Ciebie nauka języka polskiego dla ukraińców online polska uczelnia ? To bez wątpienia opcja, która przede wszystkim pozwala na zdobywanie wiedzy w zakresie językowym, na najwyższym poziomie. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... kiego.html i zapoznania się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ