Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Czaruś

Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: Czaruś »

Plany prezentowe na Boże Narodzenie?
Jak w tym roku obdarowujecie bliskich?
Mikołajek

Re: Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: Mikołajek »

Jeszcze nie mam sprecyzowanych wszystkich rzeczy, jakie co do prezentów chcę dać bliskim,
ale zwykle co roku wygląda to u mnie podobnie, ze po prostu śledze w necie różne oferty i ze sklepów internetowych,
i z elektronicznych gazetek pobliskich marketów, opcja boże narodzenie gazetka = tu Ci podpowiem, bo często jest tak, że po prostu trafiam na fajne okazje, dobre ceny czy coś z nowości nie za drogo i wtedy kupuję, gromadzę to sobie w szafie i jak przychodza święta to się okazuje, że mam już wszystko dla wszystkich, a nie odczuwam tak wielkiego wydawania pieniędzy, bo jest to jednak rozłożone w czasie.

Polecam:)
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: Kobieta »

Jeśli chodzi o prezent dla mojego narzeczonego, to planuje kupić mu perfum. Ciekawa wydaje mi się oferta na stronie internetowej https://perfumetki.pl/perfumy-meskie. Jakie zapachy stamtąd moglibyście polecić na taki prezent?
Leżanka

Re: Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: Leżanka »

Planów prezentowych dokładnych jeszcze nie mam. Ale za to zamowiłam sobie żywą choinkę na https://hoho-choinka.pl/ :) Akurat ubieranie choinki to moja ulubiona tradycja! i nie mogę się doczekać
kaśka

Re: Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: kaśka »

Do prezentu warto dołączyć piękne życzenia na Boże Narodzenie. Tutaj http://wyjatkowypodarunek.pl/zyczenia-swiateczne/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na miejsce, gdzie można zamówić nagranie ze spersonalizowanymi życzeniami. Uważam, że warto zawsze stawiać na oryginalne rozwiązania, aby miło zaskoczyć swoich bliskich. Takie świąteczne życzenia można również wysłać mailem czy poprzez komunikator.
Duśka

Re: Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: Duśka »

W tym roku mam zamiar podarować wszystkim bardzo przydatne i przemyślane prezenty. Koleżance na przykład chciałabym podarować płytę winylową jednej z jej ulubionych piosenkarek - https://winylownia.pl/pl/parameters/ari ... 87301.html Taka płyta na pewno bardzo ją ucieszy, bo właśnie zaczęła się interesować tego typu gadżetami. Dlatego mam zamiar powiększyć jej kolekcję o płytę, któej na pewno jeszcze nie ma.
miluś

Re: Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: miluś »

Na Boże Narodzenie podarowałam swojej babci prezent w postaci książki pt " Dom czwarty " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/katarzyna-puzynska . Gęsta atmosfera, nieoczekiwane zwroty akcji, tajemnicze zagadki i nierozwiązane sprzed lat zbrodnie. Najnowsza książka Katarzyny Puzyńskiej wciąga czytelnika już od pierwszej strony, pozornie niezwiązane ze sobą sprawy i poszlaki zaczynają się ze sobą łączyć ujawniając tym samym szokującą prawdę
Aśka

Re: Plany prezentowe na Boże Narodzenie?

Post autor: Aśka »

Listę prezentów mam już gotową. Powoli zaczynam kompletować. Prócz standardowego zestawu prezentów zamierzam w tym roku dodatkowo obdarować rodziców choinką. Zamówię ją w https://choinka.online/pl/c/Jodla-kaukaska/14 a firma za darmo dostarczy ją pod wskazany adres. W zeszłym roku zamawialiśmy tak choinkę do naszego domu i było to bardzo praktyczne rozwiązanie. Więc w tym roku pomyślałam również o rodzicach. Nie będzie trzeba w tym przedświątecznym zgiełku myśleć o wyjeździe po choinkę.
ODPOWIEDZ