Pomoc prawnika

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Nekaś

Pomoc prawnika

Post autor: Nekaś »

Jeśli szukacie fachowej porady prawnej czy pomocy prawnika, polecam Kancelarię z której sama korzystam, jeśli potrzebuję porady https://www.gwlaw.pl Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych.
Paweł 87

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Paweł 87 »

Wiele spraw bez prawnika i to dobrego trudno byłoby rozwiązać. Często jest tak, że nawet nie wiadomo od czego zacząć. Zagłębianie się w przepisy prawne wiele nie pomaga, są trudne do zrozumienia dla przeciętnego człowieka, dla mnie również. Mój problem to kredyt we frankach, wielki problem. A tak się cieszyłem, że bank mi takiego udzielił, co pozwoliło na zakup własnego mieszkania. Tak się porobiło, że teraz się cieszę, że mogę liczyć na pomoc https://cleverstep.pl/ , żeby to wszystko jakoś odkręcić. Jeśli też macie problem z kredytem w CHF, szczerze ich polecam.
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Pomoc prawnika

Post autor: żabek »

Z pomocy prawnika sama też korzystałam. Chodziło o podział majątku. Zależało mi na tym, żeby sprawę rozwiązać i zakończyć jak najszybciej. Mogłam liczyć na adwokat Barbarę Węgłowską w tym temacie, bardzo mi pomogła. Nie ma jak profesjonalna pomoc prawna w takich sprawach.
mózg

Re: Pomoc prawnika

Post autor: mózg »

Tak naprawdę kredyt we frankach dał nam się nieźle we znaki. Po prostu nie wiedzieliśmy już, co robić, jak działać i czy w ogóle mamy szansę na normalne życie bez zobowiązań. Koniec końców, z Fenixem udało nam się wyjść na prostą. To świetna kancelaria, w której pracują ludzie, nie roboty. Nie oceniają, a wspierają.
ł_gacek

Re: Pomoc prawnika

Post autor: ł_gacek »

totalnie zgadzam się z postem powyżej. Ja też korzystałam z usług kancelarii fenix, ale w moim przypadku była to upadłość konsumencka. Prawnicy którzy mi pomagali to rzeczywiście ludzie zaangażowani w to co robią, z pasją i zrozumieniem dla problemów swoich klientów. Upadłość okazała się najlepszym wyjściem akurat w moim przypadku, jak ktoś chce przekonać się jak jest w jego to na stronie https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ możecie wykonać test przed pójściem na wizytę w kancelarii
wikaś

Re: Pomoc prawnika

Post autor: wikaś »

A tutaj https://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/s ... h-epidemii mieliście już okazję się rozejrzeć? Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący pomocy prawnej w czasach pandemii. Wiadomo, że sytuacja jest niezwykła, ale życie toczy się dalej i trzeba korzystać z pomocy prawnika, aby uniknąć wielu kłopotów.
upadłośc4

Re: Pomoc prawnika

Post autor: upadłośc4 »

Osoby ktore potrzebują prawnika powinny zobaczyc na stronę Upadłość konsumencka Specjalizuje się w procesie upalości konsumenckiej która obejmuje całkowitą pomoc prawną między innymi stałe doradztwo prawne, reprezentowanie Klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji. Polecam bardzo
Michał

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Michał »

Jeśli posiadasz kredyt we frankach i czujesz się oszukany, albo spłacasz coraz więcej długu, a jednak raty cały czas rosną, to na pewno warto skorzystać z pomocy adwokata. Ja mogę polecić Kancelarię Frankowicza https://kancelariafrankowicza.pl/, która specjalizuje się dokładnie w takich sprawach.
jacuś

Re: Pomoc prawnika

Post autor: jacuś »

Michał pisze: ↑06 mar 2021, 23:56 Jeśli posiadasz kredyt we frankach i czujesz się oszukany, albo spłacasz coraz więcej długu, a jednak raty cały czas rosną, to na pewno warto skorzystać z pomocy adwokata. Ja mogę polecić Kancelarię Frankowicza https://kancelariafrankowicza.pl/, która specjalizuje się dokładnie w takich sprawach.
Z mojej strony mogę polecić z olei tę kancelarię https://www.kancelaria-walterowicz.pl/d ... podatkowe/. Oprócz doradztwa podatkowego, zajmują się różnymi dziedzinami prawa, w tym również problemami związanymi z kredytami w obcych walutach.
aliśka

Re: Pomoc prawnika

Post autor: aliśka »

Tutaj https://www.naszraciborz.pl/site/art/1/0/87050 warto sobie zerknąć. Dowiecie się tam gdzie frankowicze mogą uzyskać pomoc w uzyskaniu lepszych warunków. Uważam, że warto się tam rozejrzeć. Przede wszystkim należy stawiać na profesjonalną pomoc. Dzięki temu można bowiem przede wszystkim płacić znacznie mniejsze raty.

łącko tesco
gośka

Re: Pomoc prawnika

Post autor: gośka »

A tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/podatk ... rskie.html już mieliście okazję sobie zerknąć? Macie tam bowiem namiar na kancelarię, która między innymi specjalizuje się w kwestiach podatków marynarskich. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Działają w niszowych gałęziach prawa, więc warto zapisać sobie na nich namiar.
ładoda

Re: Pomoc prawnika

Post autor: ładoda »

Prawdę mówiąc, ja sugerowałabym jednak spróbowanie, jeśli chodzi o bankructwo, samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne, o czym się przekonacie, czytając taką http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ poradę. Nie jestem pewna, czy rozumiecie, to potwarze - kursy pozwolą Wam zaoszczędzić czas, ogrom pieniędzy wydanych na prawnika i dadzą Wam w końcu spokój. Warto próbować? Moim zdaniem tak.
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: Pomoc prawnika

Post autor: aktywny »

Myślę, że najlepiej zgłosić się do kancelarii prawnej z polecenia. No bo skąd mamy wiedzieć czy dany adwokat ma doświadczenie? Mogą nam to powiedzieć klienci którzy już korzystali. Ja tak trafiłem do https://serafinski-adwokat.pl/ . Sprawa z zakresu prawa karnego, specjalizacja danego adwokata jest także kluczowa. Pan Konrad zajmuje się także prawem rodzinnym. Kancelarię znajdziecie w Krakowie na ulicy Urzędniczej. Adwokat z powołania, z wiedzą i potrzebnym doświadczeniem.
kitke

Re: Pomoc prawnika

Post autor: kitke »

Jeśli potrzebujesz porad dotyczących niemieckiego systemu prawnego i jakościowych usług, to adwokat polsko niemiecki na pewno wam pomoże. Warto zwrócić uwagę na tę kancelarię prawną dostępną pod adresem https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/. Uważam, że ta firma oferuje kompleksową pomoc prawną w Niemczech.
soreeek

Re: Pomoc prawnika

Post autor: soreeek »

Klienci kancelarii Mickiewicz- Szombara z Warszawy niesteyy mogą odczuwać rozczarowanie, gdy zauważają, że ich sprawy są traktowane bardziej jako okazja do autopromocji niż jako rzeczywiste problemy wymagające rozwiązania.... Do kogoś takiego jak jak pan Mickiewicz nie mam żadnego zaufania.
belly

Re: Pomoc prawnika

Post autor: belly »

W odniesieniu do tematu adwokatów, warto zauważyć, że niektóre kwestie prawne wymagają szczególnego podejścia i specjalistycznej wiedzy. W takich przypadkach, warto skorzystać z usług adwokata z Warcie, którego można znaleźć na stronie https://adwokatsniadekkrol.pl/adwokat-warta/. Z tego, co mi wiadomo, specjalista ten posiada nie tylko bogate doświadczenie, ale także odpowiednie wykształcenie i wiedzę, aby skutecznie reprezentować klientów w sprawach dotyczących prawa
ODPOWIEDZ