Pomoc prawnika

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Nekaś

Pomoc prawnika

Post autor: Nekaś »

Jeśli szukacie fachowej porady prawnej czy pomocy prawnika, polecam Kancelarię z której sama korzystam, jeśli potrzebuję porady https://www.gwlaw.pl Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych.
Paweł 87

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Paweł 87 »

Wiele spraw bez prawnika i to dobrego trudno byłoby rozwiązać. Często jest tak, że nawet nie wiadomo od czego zacząć. Zagłębianie się w przepisy prawne wiele nie pomaga, są trudne do zrozumienia dla przeciętnego człowieka, dla mnie również. Mój problem to kredyt we frankach, wielki problem. A tak się cieszyłem, że bank mi takiego udzielił, co pozwoliło na zakup własnego mieszkania. Tak się porobiło, że teraz się cieszę, że mogę liczyć na pomoc https://cleverstep.pl/ , żeby to wszystko jakoś odkręcić. Jeśli też macie problem z kredytem w CHF, szczerze ich polecam.
żabek
Posty: 149
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:02

Re: Pomoc prawnika

Post autor: żabek »

Z pomocy prawnika sama też korzystałam. Chodziło o podział majątku. Zależało mi na tym, żeby sprawę rozwiązać i zakończyć jak najszybciej. Mogłam liczyć na adwokat Barbarę Węgłowską w tym temacie, bardzo mi pomogła. Nie ma jak profesjonalna pomoc prawna w takich sprawach.
mózg

Re: Pomoc prawnika

Post autor: mózg »

Tak naprawdę kredyt we frankach dał nam się nieźle we znaki. Po prostu nie wiedzieliśmy już, co robić, jak działać i czy w ogóle mamy szansę na normalne życie bez zobowiązań. Koniec końców, z Fenixem udało nam się wyjść na prostą. To świetna kancelaria, w której pracują ludzie, nie roboty. Nie oceniają, a wspierają.
ł_gacek

Re: Pomoc prawnika

Post autor: ł_gacek »

totalnie zgadzam się z postem powyżej. Ja też korzystałam z usług kancelarii fenix, ale w moim przypadku była to upadłość konsumencka. Prawnicy którzy mi pomagali to rzeczywiście ludzie zaangażowani w to co robią, z pasją i zrozumieniem dla problemów swoich klientów. Upadłość okazała się najlepszym wyjściem akurat w moim przypadku, jak ktoś chce przekonać się jak jest w jego to na stronie https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ możecie wykonać test przed pójściem na wizytę w kancelarii
wikaś

Re: Pomoc prawnika

Post autor: wikaś »

A tutaj https://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/s ... h-epidemii mieliście już okazję się rozejrzeć? Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący pomocy prawnej w czasach pandemii. Wiadomo, że sytuacja jest niezwykła, ale życie toczy się dalej i trzeba korzystać z pomocy prawnika, aby uniknąć wielu kłopotów.
upadłośc4

Re: Pomoc prawnika

Post autor: upadłośc4 »

Osoby ktore potrzebują prawnika powinny zobaczyc na stronę Upadłość konsumencka Specjalizuje się w procesie upalości konsumenckiej która obejmuje całkowitą pomoc prawną między innymi stałe doradztwo prawne, reprezentowanie Klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji. Polecam bardzo
Michał

Re: Pomoc prawnika

Post autor: Michał »

Jeśli posiadasz kredyt we frankach i czujesz się oszukany, albo spłacasz coraz więcej długu, a jednak raty cały czas rosną, to na pewno warto skorzystać z pomocy adwokata. Ja mogę polecić Kancelarię Frankowicza https://kancelariafrankowicza.pl/, która specjalizuje się dokładnie w takich sprawach.
jacuś

Re: Pomoc prawnika

Post autor: jacuś »

Michał pisze: ↑06 mar 2021, 23:56 Jeśli posiadasz kredyt we frankach i czujesz się oszukany, albo spłacasz coraz więcej długu, a jednak raty cały czas rosną, to na pewno warto skorzystać z pomocy adwokata. Ja mogę polecić Kancelarię Frankowicza https://kancelariafrankowicza.pl/, która specjalizuje się dokładnie w takich sprawach.
Z mojej strony mogę polecić z olei tę kancelarię https://www.kancelaria-walterowicz.pl/d ... podatkowe/. Oprócz doradztwa podatkowego, zajmują się różnymi dziedzinami prawa, w tym również problemami związanymi z kredytami w obcych walutach.
aliśka

Re: Pomoc prawnika

Post autor: aliśka »

Tutaj https://www.naszraciborz.pl/site/art/1/0/87050 warto sobie zerknąć. Dowiecie się tam gdzie frankowicze mogą uzyskać pomoc w uzyskaniu lepszych warunków. Uważam, że warto się tam rozejrzeć. Przede wszystkim należy stawiać na profesjonalną pomoc. Dzięki temu można bowiem przede wszystkim płacić znacznie mniejsze raty.

łącko tesco
gośka

Re: Pomoc prawnika

Post autor: gośka »

A tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/podatk ... rskie.html już mieliście okazję sobie zerknąć? Macie tam bowiem namiar na kancelarię, która między innymi specjalizuje się w kwestiach podatków marynarskich. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Działają w niszowych gałęziach prawa, więc warto zapisać sobie na nich namiar.
ładoda

Re: Pomoc prawnika

Post autor: ładoda »

Prawdę mówiąc, ja sugerowałabym jednak spróbowanie, jeśli chodzi o bankructwo, samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne, o czym się przekonacie, czytając taką http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ poradę. Nie jestem pewna, czy rozumiecie, to potwarze - kursy pozwolą Wam zaoszczędzić czas, ogrom pieniędzy wydanych na prawnika i dadzą Wam w końcu spokój. Warto próbować? Moim zdaniem tak.
Awatar użytkownika
aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:18

Re: Pomoc prawnika

Post autor: aktywny »

Myślę, że najlepiej zgłosić się do kancelarii prawnej z polecenia. No bo skąd mamy wiedzieć czy dany adwokat ma doświadczenie? Mogą nam to powiedzieć klienci którzy już korzystali. Ja tak trafiłem do https://serafinski-adwokat.pl/ . Sprawa z zakresu prawa karnego, specjalizacja danego adwokata jest także kluczowa. Pan Konrad zajmuje się także prawem rodzinnym. Kancelarię znajdziecie w Krakowie na ulicy Urzędniczej. Adwokat z powołania, z wiedzą i potrzebnym doświadczeniem.
ODPOWIEDZ