skup nieruchomości za gotówkę ktoś coś?

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Yogurćik

skup nieruchomości za gotówkę ktoś coś?

Post autor: Yogurćik »

Witam serdecznie. Otóż potrzebuję Waszej pomocy! Tak, dobrze słyszeliście - Wasz kochany jogurcik jest w tarapatach i potrzebne mu są Wasze pomocne dłonie. Mianowicie czy ktoś jest w stanie mi polecić jakąś firmę, która specjalizuje się jako skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk? Dzięki
Błogi

Re: skup nieruchomości za gotówkę ktoś coś?

Post autor: Błogi »

Tak naprawdę istnieją tego typu opcje i ja oczywiście miałem już okazję z takiej usługi również skorzystać. Przede wszystkim skontaktowałem się z firmą https://skupujemym.pl/ i jak się okazało to właśnie oni zdecydowali się skupić ode mnie moją nieruchomość za gotówkę.
Beata M.

Re: skup nieruchomości za gotówkę ktoś coś?

Post autor: Beata M. »

Ja spotkałam się z taką sytuacją, a nawet czytałam o tym w popularnych serwisach branżowych, że wie firm i biur daje ogłoszenia szybkiego kupna mieszkania za gotówkę, ale to lipa bo tak naprawdę jedynie robią sobie bazę mieszkań. Nic nie kupują.
Sama planowałam sprzedać mieszkanie i właśnie się nacięłam na taki numer. Firm o których piszecie nie znam. Szkoda, ze nie są z mojego rejonu bo może bym się skontaktowała.

--
podatek od kupionego mieszkania
kamilla362

Re: skup nieruchomości za gotówkę ktoś coś?

Post autor: kamilla362 »

Yogurćik pisze: ↑21 cze 2021, 16:08 Witam serdecznie. Otóż potrzebuję Waszej pomocy! Tak, dobrze słyszeliście - Wasz kochany jogurcik jest w tarapatach i potrzebne mu są Wasze pomocne dłonie. Mianowicie czy ktoś jest w stanie mi polecić jakąś firmę, która specjalizuje się jako skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk? Dzięki
Powiem Wam szczerze, że coraz intensywniej myślę nad skupem nieruchomości, czyli mojego mieszkania, bo mam w planach zmianę na mniejsze, a mam z mieszkaniem niejasną sytuację prawną, a zdobyte pieniądze pozwoliłyby zacząć mi wszystko od nowa. Wiem, że skup nieruchomości oferuje wiele różnych firm i właśnie przeglądam przeróżne oferty.
ODPOWIEDZ