Tlumaczenia

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
Monamonka
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:11

Tlumaczenia

Post autor: Monamonka »

Szukacie pomocy przy tłumaczeniach? Takie firmy jak http://www.verbo.com.pl z pewnością świetnie tu się sprawdzą. W firmie Verbo będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc przy tłumaczeniach na praktycznie każdy język. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Moniska
Posty: 90
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:26

Re: Tlumaczenia

Post autor: Moniska »

Ja od siebie mogę podrzucić namiar na firmę http://www.sct-tlumaczenia.pl Szukając tłumaczeń powinniście spokojnie znaleźć tu pomoc, niezależnie od tego jakich konkretnie tłumaczeń będziecie potrzebować ;)
Awatar użytkownika
tuxol
Posty: 34
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:25

Re: Tlumaczenia

Post autor: tuxol »

Ja od jakiegoś czasu interesuję się tłumaczeniami. Na stronie https://tlumacz-internetowy.pl/ znalazłem nawet wiele cennych dla mnie poradników. Uważam, że praca tłumacza to bardzo interesujący zawód. Coraz więcej osób korzysta obecnie z takich usług więc moim zdaniem to bardzo przyszłościowy zawód.
Kobieta
Posty: 534
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:04

Re: Tlumaczenia

Post autor: Kobieta »

A czy nie sądzicie, że zamiast korzystać z takich usług bardziej opłacałoby się zrobić sobie jakiś profesjonalny kurs językowy? Jeśli chodzi o język francuski, to na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online znajdziecie ofertę takiego kursu on-line organizowanego przez Szkołę ProfiLingua ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
pasquale.robel
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2020, 3:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Tlumaczenia

Post autor: pasquale.robel »

To bardzo ważne, aby tłumaczenia były wykonane przez fachowca, znającego profesjonalnie język.
Zośka22

Re: Tlumaczenia

Post autor: Zośka22 »

Jesli chodzi o kurs językowy to ja w dobie pandemii korzystam z kursu szkole Katiusza w Warszawie. Wszytsko jest dobrze przygotowane. lektorzy doswiadczeni ;)
ODPOWIEDZ