Wasza TOP 1 drogeria internetowa?

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
Iguana35
Posty: 28
Rejestracja: 09 maja 2020, 18:17

Wasza TOP 1 drogeria internetowa?

Post autor: Iguana35 »

Wasza TOP 1 drogeria internetowa?
Gdybyście miały wybrać jedno miejsce, w którym najcześciej i z największą przyjemnością robicie zakupy kosmetyków, to jaka by to była drogeria?
I z jakiego powodu?
U mnie na razie w czołówce https://kosmetykizameryki.pl/ - za super ceny i dobrą jakość tych kosmetyków, które cenię najbardziej.
a jak u was?
maś

Re: Wasza TOP 1 drogeria internetowa?

Post autor: maś »

Jeżeli poszukiwana jest przez was naprawdę świetna drogeria internetowa , w której zakupicie naprawdę sporo produktów służących urodzie, zdrowiu czy poprawie jakości życia. Jak dla mnie drogeriazdrowie.pl ma naprawdę bardzo dobre ceny, a przy okazji spory wachlarz ofertowy, polecam jak najbardziej :).
Łejka

Re: Wasza TOP 1 drogeria internetowa?

Post autor: Łejka »

Do niedawna nie miałam ulubionej, kupowałam w różnych miejscach, ale później odkryłam, że drogeria Strefa urody https://strefaurody.pl ma naprawdę bardzo dobre ceny - a do tego bardzo dużo produktów, więc tak naprawdę chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zamawiam już tylko u nich :)
uliś

Re: Wasza TOP 1 drogeria internetowa?

Post autor: uliś »

Tutaj https://lavandin.pl/pl/menu/gabki-i-myjki-744.html można zakupić wiele różnych praktycznych artykułów. Między innymi znajdziecie tam myjki do ciała. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, bo jednocześnie można wykonywać masaż skóry. Pomyślcie koniecznie o zakupie takich produktów.
ODPOWIEDZ