wirtualne biuro

Miejsce na porady, wątpliwości, dyskusje o problemach i trudnościach.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:59

wirtualne biuro

Post autor: paulinabb »

wirtualne biuro Kraków - polecacie?
Awatar użytkownika
pogk21
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 8:37

Re: wirtualne biuro

Post autor: pogk21 »

Ja korzystam z usług https://biurohello.pl/ i to zdecydowanie polecam. Tamtego nie znam ;)
Nomentówski

Re: wirtualne biuro

Post autor: Nomentówski »

Myślę, ze biuro wirtualne to jest bardzo dobry pomysł. Ja sam z chęcią z tego korzystam, tym bardziej że znalazłem fajną ofertę biura wirtualnego Warszawa https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Co prawda na początku ciężko było się do tego przyzwyczaić, ale teraz nie wyobrażam sobie innego rozwiązania tej całej sytuacji z biurem :)
Baśka Z.

Re: wirtualne biuro

Post autor: Baśka Z. »

Wirtualne biura to ciekawe rozwiązanie, ale co w przypadku, kiedy klient chce się z nami skontaktować? Albo partner biznesowy chciałby odwiedzić taką siedzibę firmy? Jest wiele biur na wynajem w Warszawie, na przykład https://www.vertigoproperty.pl/oferta/biura-zoliborz/ w których praca jest przyjemna, wydajna i nie taka droga, jak może się wydawać, a dodaje dużo profesjonalizmu :)
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 48
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:22

Re: wirtualne biuro

Post autor: sansa »

W moim przypadku biuro wirtualne bardzo dobrze się sprawdza. W każdej chwili mogę skorzystać z pomocy doradczej czy też kompleksowej obsługi księgowej. Jak dla mnie to rozwiązanie ma same plusy, sprawdźcie ofertę https://www.jerozolimskie89.eu/ .
Awatar użytkownika
dedef
Posty: 325
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:14

Re: wirtualne biuro

Post autor: dedef »

Prowadzenie własnego biura ma również sporo pozytywnych elementów. Przede wszystkim jednak ogromne znaczenie ma tutaj zadbanie o kwestie sprzętu, który będzie użyteczny przez dłuższy czas. Polecam zatem niszczarki do papieru od https://papierowo.pl/niszczarki których jakość oraz wykonanie są na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 243
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:11

Re: wirtualne biuro

Post autor: Kamilla36 »

Znajomy korzysta z oferty, jaką jest biuro wirtualne warszawa śródmieście . Mówi, że to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a dodatkowo klientów przyciąga prestiżowy adres w centrum miasta. Sama też rozważam wynajęcie takiego biura, myślę, że byłaby to świetna opcja dla mnie.
ODPOWIEDZ